Kazdaðý kamplý gezi

Başlatan aydinaydogan, Mart 29, 2016, 12:41:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aydinaydogan

Herkese merhabalar.
Epeydir durgunuz, geçen gün Ercan abi ile konuþtuk Kazdaðlarýnda kamplý bir gezi yapalým dedik. Zira gideceðimiz zaman harika olur oralar.
Ýzmir tayfasý zýplamaya haber bekliyormuþ zaten.
Tarih konusu burada olgunlaþýr diye düþünüyorum. Tabi iþler güçler eskisi gibi kolay da olmuyor bu gezi planlarý ama özledik ayarlýyacaðýz artýk.
23-24 nisan uygun gibi, olamýyorsa mayýsa sarkýtýrýz. Sizleri de bir dinleyelim hele...

Bana uymayacak tarihler þehir dýþýnda olacaðým için 29-30 nisan ve 16-17 mayýs, ama size uyarsa siz gider banada bol foto çekersiniz bu tarihlerde.
Hürmetler....

ERCO

Evet niva tr olarak bir çýkarma yapalým özledik bir kamp yapalým dedim tarih ayarlayalým hazýrlýklara baslayalim
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Harun

hadi bakalým hayýrlýsý
takipteyim...

aydinaydogan

Harun takipte olma, direk gel gidelim abi. Özledik, uzak kaldýk, sizlerden doðadan.

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Mart 31, 2016, 11:30:32
Herkese merhabalar.
Epeydir durgunuz, geçen gün Ercan abi ile konuþtuk Kazdaðlarýnda kamplý bir gezi yapalým dedik. Zira gideceðimiz zaman harika olur oralar.
Ýzmir tayfasý zýplamaya haber bekliyormuþ zaten.
Tarih konusu burada olgunlaþýr diye düþünüyorum. Tabi iþler güçler eskisi gibi kolay da olmuyor bu gezi planlarý ama özledik ayarlýyacaðýz artýk.
26-27 nisan uygun gibi, olamýyorsa mayýsa sarkýtýrýz. Sizleri de bir dinleyelim hele...

Bana uymayacak tarihler þehir dýþýnda olacaðým için 29-30 nisan ve 16-17 mayýs, ama size uyarsa siz gider banada bol foto çekersiniz bu tarihlerde.
Hürmetler....

ben varým.. hazýrým :)  lakin 26-27 Nisan haftaiçi.. 23-24 Nisan mý demek istedin abi?
No mud, no fun...

aydinaydogan

Ya Mehmet yanlis yazmisim. 23-24 nisan duzelttim ilk mesajida.
Ozaman soyle diyelimmi sen, ben Ercan abi kesin oldugumuza gore en kotu ucumuz gidiyoruz.
Ilave gelecekler olursa harika olur.  Zaten sen hep gelirim dedigin icin arar cagiririm, bursa dan su satte aliyoruz seni emrivaki yapmayi dusunuyordum :)

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Nisan 01, 2016, 09:51:15
...sen, ben Ercan abi kesin oldugumuza gore en kotu ucumuz gidiyoruz.
Ilave gelecekler olursa harika olur.  Zaten sen hep gelirim dedigin icin arar cagiririm, bursa dan su satte aliyoruz seni emrivaki yapmayi dusunuyordum :)

þimdilik bir aksilik görünmüyor abi, bir yandan ev taþýmayla uðraþýyorum ama o tarihe kadar bitirmiþ olmak niyetim. büyük ihtimal geliyorum..

No mud, no fun...

aydinaydogan

Istersen geleyim evi tasiyalim, is bitince kampa devam edelim  ;D

aydinaydogan

kimsecikler yok mu ? ahali nereye kayboldu.

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Nisan 14, 2016, 12:52:24
kimsecikler yok mu ? ahali nereye kayboldu.

ben buralardayým abi :)  ev iþini bu haftasonu hallediyorum planlarda bir deðiþiklik olmazsa..

kamp lokasyonu Kalkým Göleti midir? ekip orada mý buluþuyor?

No mud, no fun...

ERCO

Bende burdayým izmir tayfasý bir aksilik olmasa 5 niva 1 motosiklet 1 karavan 2 bine araçla geliyoruz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Niva67

Merhabalar..

Kýsmet olursa, bu sene Mayýs' ýn son haftasý gidebileceðim  :(  yazlýk' a (Altýnoluk).

Bir-iki gün kalacaðým. Keçi' yi býrakýp, diðer arabayý ve hanýmý götürmek için tekrar otobüsle döneceðim Zonguldak' a..

Denk düþerse, giden arkadaþlarla tanýþmak için birkaç saatliðine kamp alanýna uðramak isterim.

kocaali

Alıntı yapılan: ERCO -  Nisan 14, 2016, 10:59:06
...izmir tayfasý bir aksilik olmasa 5 niva 1 motosiklet 1 karavan 2 bine araçla geliyoruz

ekip baya saðlam anlaþýlan :) maþallah
No mud, no fun...

Yevgeni

Istanbul'dan 2 adet 4 teker ve tasidiklari 3 ya da 4 birey olarak Cumartesi karga kakasina hallenmeden yola duzulecek sanirim..

kocaali

evi taþýma iþini hallettim bu haftasonu, yerleþme operasyonu tamamlandý sayýlýr ufak tefek detaylar dýþýnda..

lakin cumartesi günü çalýþmam gerekiyor :( bu biraz planlarý bozdu... bi ayarlama yapmaya çalýþýyorum bakalým nasýl olacak..
No mud, no fun...