Fiyat bilgisi olan

Başlatan idus, Şubat 04, 2008, 01:11:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

idus

Arkadaþlar 90 model niva
Akis baþý dýþ
Motor üst kapak yað contasý
Hidrolik dreksiyon kutusu

piyasada kaça yaptýrsam iyidir.
Fiyatlarý hakkýnda bilgisi olan varmý.

ERCO

foruma fiyat yazmak pek hoþ degil ama bu seferlik yazayým yonetimden uyarý almasak iyidir, pover haric 45 ytl civarý tutuyor malzemelerini
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Fiyat yazmanýn sakýncasý yok Erco. Sonuçta parça fiyatýdýr. 3 aþaðý 5 yukarý her yerde ayný parça fiyatlarý. Sorulduðunda servis ilgilisi ve parça satýcýsý fiyat belirtebilir. Bunun bir sakýncasý yok.  Alýcý ile satýcý arasýndaki pazarlýk, vs onlarý baðlar, forumu ilgilendirmez. Bu minvalde o tür hesaplaþmalar forum dýþýnda olmalýdýr.

Parçalarýn Çelik Motor çýkýþý bellidir. Daha ucuzu ise yan sanayidir, bunu herkes bilir. Yan sanayi parça da tercih meselesi sonuç olarak, ihtiyacý olanýn bütçesine bakar. Amma yan sanayi parçayý orijinal olarak gösterip ucuz fiyat verenler de olabilir. Bu ticari ahlak ile ilgili bir þey. 

Problem olan forum ortamýný kullanarak pazarlama yapmaktýr. Bu minvalde parça fiyatý belirtmenin, tahmini iþçilik fiyatý vermenin sakýncasý yok. Amma "en ucuz bilmem nerededir, hizmetin kralý þuradadýr" þeklinde lakýrdýlar olursa forum yönetimi inisiyatif kullanýr.

Sonuçta tarafsýz bilgi vermek önemli..

ERCO

haklýsýn Yavuz ama ben yýnede cekiniyorum fiyat vermekde milet cok kazýk yemiþ sagda solda ve fiyatý duyunca kotu oluyorlar o yuzden üzülüyorlar,
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

taiga

Ercan hocam,

Biz olabildiðince fiyat verilmesi taraftarýyýz...
Yevgeni hocam söylenmesi gerekeni zaten belirtmiþ...
Bu konuda sizlerin en ufak bir sýkýntýnýz olmasýn...

bilgi00

fiyat konusunda bende erco usta ile görüþtüm kendisinin haklý yanlarý ar (ör.forumda yazýlý olan bir fiyat vardýr birileri fiyatý görmüþtür satýn almaya gittiðinde farklý bir fiyatla karþýlaþtýðýnda problemler olabilir). benim kiþisel fikri foruma fiyatlarýn eklenmesi halinde hekesin bu fiyatlarý yaklaþýk olduðunu bilmesi gerekmektedir.
hatta fiyat listesi bile eklenirse çok daha güzel olacaðý düþüncesindeyim. liste olmasý halinde aklýma birþey takýldýðýnda birilerni sürekli uðraþtýrmakta gerekmez  :)
Kýbrýstan Sevgilerle
Bilgi