MUHTELÝF SORULAR

Başlatan Oguzhan_oto, Kasım 18, 2010, 04:28:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Oguzhan_oto

yardýmcý olursanýz sevinirim 1991 niva aracý yeni aldým.detaylý bilgim yok sizleride olur olmaz sorularla rahatsýz etmekten kacýnýyorum onun için ricam 1991 model lada niva el kitabý veya kullanma kýlavuzu nerde bulabilirim.lütfen bekliyorum.veya gözterge panosu ýþýk ayarý,jikle,far,kalöfer,çakmak,reiztans,silgi iþaretli düðmeler, bulunan göðüs, torpido,pano þimdiki ismi her neyse kaçýncý modele kadar devam ediyor 1995 model nývayý bagaj,stop ve kapý camlarýndan tanýyorum ama yanýna gittiðimde  Göðsü ve göstergeler 91 modelin aynýsý yolda veya sanayi de karþýlaþtýðým kimselerden menfi veya müspet cevap alamýyorum.siz usta ve yorumculardan  90,91,92,93,94 modelleri bir üst modelin hangi  senede deðiþtiðini bildirirseniz benim gibi düþük model alan arkadaþlarýnda kafalarýda bir nebze olsun kuþkuya meal vermiyecek sizleride olur,olmaz sorularla meþgul etmemeye çalýþýrýz teþekkürler.Baki
0538 986 82 80 Ankara/Çayyolu

Yevgeni

Ýngilizce var, iþinizi görür mü?

Yevgeni

Ýngilizcesi iþinizi görürse þu linke týklayarak indirebilirsiniz:
http://www.nivatr.com/man_usua.pdf.zip

Oguzhan_oto

adýnýzý bilmediðim için kusura bakmayýn malesef ingilizcem yok daha doðrusu oðlumun kullandýðý siteyi arasýra bende karýþtýrýyorum ne yazýkki bende niva severlerin arasýnda kendimi buldum ve çok ta memnunum evet 91 model aracý alýrken hiç bilgi sahibi deðildim.taki niva tr görene kadar sizleri izledikce daha çok bilgilenmek istedim ne varki olur olmaz sorularla meþgul etmek istemedim el kitabý veya kullanma kýlavuzu aramaktayým bana yardýmcý olursanýz çok bahtiyar olurum.baki gülsün huysuz ihtiyar

Yevgeni

Baki bey, benim adým Yavuz.
Elimizdeki kaynaklar Ýngilizce maalesef.
Olur olmaz olduðunu düþündüðünüz sorularý özel mesaj ile bana sorun. Bildiklerimi yanýtlarým. Bilemediklerimi sorar öðrenir size iletirim..

Oguzhan_oto

Yavuz bey ankarada tavsiye edeceðiniz ustalar varmý? bilgilendirir seniz çok seviniriz özellikle lada niva dan anlayan ustalar .

Yevgeni

Telman Usta var galiba, çok överler kendisini.
Ankara tayfasý daha net bir yanýt verecektir..

impeesa

Ben hariç tüm Ankara tayfasý Telman ustaya gidiyor sanýrým. Ben þahsen pek hazetmedim kendisinden, esnaflýðý bir deðiþik.
Ben Ahmet ustaya gidiyorum sadece 4x4 ve offroad aracý yapýyor, andofun, gezenbilir tayfasýnýn v.b. kulüplerin derneklerin araçlarýný yapýyor. Sohbeti muhabbetide güzel.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23770.0
"Nivan varsa yolun var!"

murat

selam ben de þaþmaz da umut oto yu tavsiye edebilirim..Ziya usta yurt dýþýnda yýllarca lada servisinde çalýþmýþ ..niva lar üzerinde pratiði var ve önemlisi dürüst temiz bir usta. telman ustanýn sokaðýna girmeden bir aþagýdan sola dönüyorsun..

impeesa

Alıntı yapılan: Oguzhan_oto -  Kasım 23, 2010, 01:03:36
merhaba ahmet ustanýn adresini rica etsem

bir önceki cevabýmda da vermiþtim bu linki ama dikkat çekmemiþ sanýrým.
Ahmet Ustanýn irtibat bilgileri --> http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23770.0 Ýsmimi verip selamýmý söyleyin ;)
"Nivan varsa yolun var!"

balýkcý

bende varda nasýl yuklenir bilmiyom eger nettte pdf yapacak arkadas varsa fotokopi gondere bilirim

Oguzhan_oto

cevab veren tüm arkadaþlara teþekkür eder selamlarýmý sunarým.Sizlerden bir ricam daha olacak tavsiye edeceðiniz niva oto elektirik ustasý varmý? her elektirikci anlamýyor lada nivadan saðolun.

impeesa

Alıntı yapılan: Oguzhan_oto -  Kasım 25, 2010, 11:53:45
cevab veren tüm arkadaþlara teþekkür eder selamlarýmý sunarým.Sizlerden bir ricam daha olacak tavsiye edeceðiniz niva oto elektirik ustasý varmý? her elektirikci anlamýyor lada nivadan saðolun.

Elektrik iþi olarak ne yaptýrmayý planlýyorsunuz? sýfýr tesisatmý? eldenmi geçecek? elektrik arýzasýmý var?
"Nivan varsa yolun var!"

Oguzhan_oto

Alıntı yapılan: balýkcý -  Kasım 24, 2010, 09:50:35
bende varda nasýl yuklenir bilmiyom eger nettte pdf yapacak arkadas varsa fotokopi gondere bilirim
cevabýný þimdi gördüm.çok tþk.ederim acaba ankara,damýsýnýz gelip alabilirdim

Oguzhan_oto

Alıntı yapılan: impeesa -  Kasım 25, 2010, 01:11:34
Elektrik iþi olarak ne yaptýrmayý planlýyorsunuz? sýfýr tesisatmý? eldenmi geçecek? elektrik arýzasýmý var?

aracý mayýs ayýnda aldým ne yazýkki lada niva üzerinde fazla bilgim yok 30,35 senelik tecrübeme güvenerek yürüyen,çalýþan aksamýný ve kasasýnda herhangi býr darbe, görmedim. yanlýz arac 10 yýl evin önünde yatmýþ ara sýra çalýþtýrmýþlar elektirik aksamýný görerek aldým far üzerindeki sileceklerin kablosu kesik arka camýn su motoru ile reisdatýn 4,5 tanesi çalýþmýyor bunlarý yaptýracaktým onun için lada niva dan anlamasýný istedim. tekrar, tekrar teþekküederim