DÝFERANSÝYELLER

Başlatan ERCO, Ocak 28, 2008, 01:16:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

duz difransiel bildimiz kulandýmýz defransiel

kýlýtlý difransiel

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Yevgeni

Bunlar kilitli deðil ama..

yusuf

abi bu zirveye ne zaman ulaþacaðýz ?

Yevgeni

Bir kaç içinde hallolacak sanýyorum. Erco sabit kilit bulmuþ, ama asfaltta sýkýntý olur diyor. Kumandalý hale getirmeye uðraþýyor mevzuyu..

yusuf

Abi bu arabanýn tek derdi bu.. Biliyorsun. Hadi be abiler ! Çözelim. Ben herþeye varým.

babacandar

Varya Yusuf Abey vallahi Erco Usta halletsin þu iþi,keçilerin çýkamayacaðý yer,dalamayacaðý çamur yok .. bugün bizzat gördük bu halle oralardan çýkan bu arabalar þu iþ oldu mu tutulmaz tutulmaz..

ERCO

arkadaþlar anlýyorum izdýrabýnýzý ama inanýn cok caba gosteriyorum olur olmaz haber ucuracam hemen takarýzm üsteki alt iki resim kilitli defransieler ama bunlar devamlý kýlýtli sekilde ayýramayýz bunlarý
bizim istedimiz asfalta yada duze cýkýnca normale donmek yoksa cok cabuk bozar defransieli
www.guvenlada.com

Yevgeni

Erco, kumandalý kilitte kumanda için bir levye diyordun. Mekanik kumanda mý yapacan? Aynen standart orta diff kilidi gibi? Bi de nasýl bir þey düþünüyorsun, anlatsana? Yani hazýrdaki bir kiti mi revize ediyorsun? Sýfýrdan mý yapýyorsun? Veyahut sabit kilidi mi dönüþtürüyorsun?.

ERCO

Yavuz iþer baya karýþýk aslýnda ama baya bi cözduk sayýlýr normal kendi defransiele bi kilit üygulamaya calýþýyoruz, kilitli defranseli normal hale getirmek daha cok zahmetli oldu istedimiz zaman normal kulanabilecez istedimiz zamanda arka iki teker kilitli olacak aslýnda birkac foto cekdim bi ara eklerim
www.guvenlada.com

BadBoy

seve seve kendi aracýmý feda edebilirim debemek için sadece si,zler için kendimi düþünüyosam namerdim ;D
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

reis28

slm arkadaþlar ben formunuza yeni katýldým gecen hafta yeni bir lada niva satýn aldým uzun zaman ayrý kaldýgým nivama kavuþtum neden diyeceksiniz türkiyeye nivalarý ilk getiren zamanýn günaydýn pazarlamasýdýr hatýrlarsanýz 1985-86 yýlarý arasýnda bu araclarý ilk kulananlardan biride benim hatta bunu bir zat istanbulda hatýrlarsýnýz 1987 martýnda cok yogun bir kar yagmýþtý ozaman bu araclarý doyasýya test etmiþtim daha sonra 1995 senesinde bir 93 nivam oldu bunuda bir yýl kulandým ve sattým þimdi 1998 model bir niva satýn aldým ve aracla ugraþamya baþladým bu araclarda dediginiz gibi kilitli defransiyel  fakat cattede sýkýntý olur bunun benzeri yani normal diferansiyeli yüzde yüz kilit pozizsyonuna getire bilen bir calýþma yakalamýþtým nette elektirik seloneyitleri kulanýlarak yapýlmýþtý bu calýþma ve cok ilgimi cekti fakat sayfayý tekrar bir türlü bulamadým yanlýz bana cok güzel fikirler verdi vede kulanýþlý bir kilit sistemiydi sanýrým suzukýsj lerle ilgili bir sayfada gördüm olayý sizlerde araþtýrýn belki biriniz yakalarsýnýz bu olay cözülürse nivada devrim yaratýrsýnýz
DURSUN USTA 05364629668

ERCO

ona kafa patlata patlata kafa kalmadý biz büyük bi kýsmýný cozduk meseleyýnde bi kayýcý  meselesi kaldý kýlýtliyor ama cýkmýyor yada cýkýyor ama kumandyla kýlýtleyemiyor bi kasýntýlýk var cok ince bi hesapla yeniden degerlendirecez
www.guvenlada.com

NÝVA69

Allah yardýmcýnýz olsun Ercan usta..

Tüm Nivaseverler sizden bir müjde bekliyor :D
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

reis28

bide bunlara bakýn fikir olur fýrsat bulursam ben deniycem basit fakat etkili uygulamasýda mantýklý 
DURSUN USTA 05364629668