yeni chevrolet niva

Başlatan av.mehmet, Eylül 10, 2014, 10:03:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

av.mehmet

Afili bir öntasarým, 1.8 benzinli 120bg 165 tork motor
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

Maestro

Maestro

av.mehmet

Sitede üretilecek modelin bu olduðu söyleniyor. Tip güzel,motor güçlü. Keþke burayada gelebilse

aydinaydogan

cok begendim ama niva nissan renault ortakligi ile uretilecek diye biliyorum.

av.mehmet

Niva adý gm ye satýlmýþtý. Bu araç abd de satýlmýyor, rus pazarý için gm avtovaz ortaklýgýyla üretiliyor

Maestro

yegenim  Opel de çalýþýyor , ben SX4 ü aldýgýmda  bana tafra yapmýþtý..  '' Abi sana ikinci el on Numara Chevrolet captiva bulurduk ''  demiþti...   captiva bana nedense çekici gelmedigi için hiç düþünmemiþtim , az once  face  den yazdým...      Niva 2   ne  ayak  dedim..    bilgi gelirse  paylaþýrým..

av.mehmet

Alıntı yapılan: Maestro -  Eylül 12, 2014, 10:09:18
yegenim  Opel de çalýþýyor , ben SX4 ü aldýgýmda  bana tafra yapmýþtý..  '' Abi sana ikinci el on Numara Chevrolet captiva bulurduk ''  demiþti...   captiva bana nedense çekici gelmedigi için hiç düþünmemiþtim , az once  face  den yazdým...      Niva 2   ne  ayak  dedim..    bilgi gelirse  paylaþýrým..
bekliyoruz merakla ???

berkayonwheels

zaten resimlerdeki hali stock :D beðenen beðenene
...and to hear the lamentation of their women

Yevgeni

Terios'tan hallice.
Bak diyorum velespitin eline su dökemen bunnar..

Maestro

Az önce yeðenimi aradým..  en yetkili aðýzdan paylaþýyorum...

Chevrolette  Türkiye ve Avrupa pazarýndan çekildi... bizim artýk ilgimiz yok... tavsiyede etmem diyor...   3 yýl çýkarýrlar gerisini getirmezler  gibisine  konuþtu...  özellikle  Chevrolette den uzak durmamý önerdi...

istediðin jeep olsun sen  arabaný deðiþtirmek istersen gel ayarlayalým dedi... ;)     

yani..  Niva 2 ...  bize uymaz, klasiklere devammmmmmm

Yevgeni

Mayestro Abey, klasik de yalan oldu diyeyim..

Maestro

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 12, 2014, 05:52:32
Mayestro Abey, klasik de yalan oldu diyeyim..

distribütör  mevzuuna yalan oldu manasýna dediysen   gibi  gibi..

yok eger benim için  yalan oldu dediysen  ;D ;D ;D     azimle rüzgara karþý durumlarým devam ediyor...   

Yevgeni

Küresel anlamda yalan oldu.
Renault belki eski çizgisinde model yapar ama bence uðraþmaz, ortak platform deyip Lada logolu Dastýr ya da Kaþkayi benzeri bir þeyi salar piyasaya.
O yüzden yalan..

berkayonwheels

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 12, 2014, 06:17:18
Küresel anlamda yalan oldu.
Renault belki eski çizgisinde model yapar ama bence uðraþmaz, ortak platform deyip Lada logolu Dastýr ya da Kaþkayi benzeri bir þeyi salar piyasaya.
O yüzden yalan..

+1
...and to hear the lamentation of their women