aydýn/bodoðan/madran yaylasý gezisi

Başlatan ati, Haziran 18, 2014, 08:44:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ati

az kalsýn satacaktým bu aracý. ta ki ercan ustayla tanýþana denk saðolsun bi yapmýþ aracý sanki 4 yýldýr benim kullandýðým araç deðil ellerine saðlýk köpek gibi olmuþ saygýlar :-)

Maestro

ati

hocam saðlýklý besleniyorum :-)) doðal :-)))

kocaali

ooffff, bol maydonozlu domates..... ne severim yaaa.... :) afiyet olsun hocam....
No mud, no fun...

ati

saðolun yolunuz düþerse buyrun yaparým. hep beraber yeriz :-))

ugur16

Valla ben bu tarz yerlere geldiðimde maydonoz yersem dönüþ yolunda serum baðlarlar bana :) Mangal yakýp et yemeszem pisikolojim bozulur.Ama seni taktir ettim,çok doðal ve saðlýklý yemek.En iyisi afiyet olsun..Ayrýca fotolardaki manzaralarda harika.Nivayý satmamana sevindim.Ýyi günlerde kullanýrsýn inþallah.
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

ati

saðolun uður bey skiden çok saðlýksýz besleniyordum ne olduysa aþýrý dikkat etmeye baþladým ama insanýn vücudu çok rahatlýyor saygýlar :-)

ugur16

Kesinlikle saðlýk önemli.Herþeyi yemek lazým ama ayarýnda :)
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

ati

yanlýþ anlaþýlmasýn amacým akýl vermek ukalalýk deðil :-) geçen okuduðum bi kitap da örneðin aracýnýza kötü benzin koyarmýsýnýz diyor. koymazsýnýz nden çünkü arza yapacaðýný bilirsiniz. ama vücudunuza ne varsa koyuyorsunuz her þeyi yiyorsunuz saðlýðýnýzý pek düþünmüyorsunuz diye yazmýþ da bayaðý hoþuma gitti etkiledi yani :-) ondan sonra biraz daha dikkat etmeye baþladým :-)

natillus_71

gerçekten sofra on numara. tam arazi iþi olmuþ :)