karakeçi fotograflarý

Başlatan karakeçi67, Ocak 16, 2012, 09:53:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karakeçi67

Alıntı yapılan: burakelif -  Ocak 25, 2012, 02:19:32
Valla canýmýz çekti, ne güzel piknik yapmýþsýn, afiyet olsun...
teþekkürler
hepberaber kýsmet olur umarým
Murat 1972
kara keci 1991

karakeçi67

yerlerde tek damla kar kalmadý
geçen haftanýn anýsýna bir kaç kare foto daha

Murat 1972
kara keci 1991

NivaTANK

Maþallah mis gibi kar ve tabiki kar üzerinde niva maþallah 8)
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

karakeçi67

maþallah dediðiniz için teþekkürler
çünkü bu günler de en büyük korkum keçinin nazara gelmesi
Murat 1972
kara keci 1991

NivaTANK

Alıntı yapılan: karakeçi67 -  Ocak 28, 2012, 08:47:20
maþallah dediðiniz için teþekkürler
çünkü bu günler de en büyük korkum keçinin nazara gelmesi

bende korkuorum ama bir video hazýrladým inþ. nazara gelmez: http://nivaturkiye.com/nivaForum/index.php?topic=5143.0

STI Performance

Bizimki geldi bile   >:( 20 senedir orjinal olan deðiþeni olmayan nivanýn artýk deðiþeni var.Hemde sýðýrýn biri yüzünden.Dikkat etmek lazým.Herkese maþallah ozaman...

NivaTANK

Alıntı yapılan: STI Performance -  Ocak 29, 2012, 09:06:12
Bizimki geldi bile   >:( 20 senedir orjinal olan deðiþeni olmayan nivanýn artýk deðiþeni var.Hemde sýðýrýn biri yüzünden.Dikkat etmek lazým.Herkese maþallah ozaman...

Geçmiþ olsun, nasýl oldu acaba?

STI Performance

Teþekkürler.Hýz sýnýrýnýn 120 km olduðu bölünmüþ yolda sol þeritten giderken þantiye aracý olan ýsuzu pickup saðdan yola giriyor.Sonrada hiç durmadan direk sol þeride dalýyor bizimkide duramýyor tabi o hýzla köþeden vurup geçiyor.Meðer herif orta refüjü aþýp karþýya geçmeye çalýþýyomuþ.Eðer 20 cm daha gelseydi ýsuzu olanlarý düþünmek bile istemiyorum.ALLAH tan kimsenin burnu kanamadý.Bizim sað ön çamurluk jant ve lastik iptal oldu tabi.Bunca senedir ilk defa böyle biþey oldu.Dikkat etmek lazým.Sen hata yapmassýn ama karþýdaki gelir hiç olmayacak yerde çarpar.Bende nazar diyorum.Þimdi bazýlarý diyebilir araba zaten eski ne nazarý ama öyle diil iþte her malýn alýcýsý var.Araban temizdir millet hevesler,güzeldir hevesler,iyi gidiyodur hevesler,onu çýkmadýðý yeri çýkarsýn hevesler ki nivada çoðu zaman heves edilen bi araç.Hal böyle olunca sonuç bu oluyo :)

NivaTANK

Alıntı yapılan: STI Performance -  Ocak 29, 2012, 09:54:24
Teþekkürler.Hýz sýnýrýnýn 120 km olduðu bölünmüþ yolda sol þeritten giderken þantiye aracý olan ýsuzu pickup saðdan yola giriyor.Sonrada hiç durmadan direk sol þeride dalýyor bizimkide duramýyor tabi o hýzla köþeden vurup geçiyor.Meðer herif orta refüjü aþýp karþýya geçmeye çalýþýyomuþ.Eðer 20 cm daha gelseydi ýsuzu olanlarý düþünmek bile istemiyorum.ALLAH tan kimsenin burnu kanamadý.Bizim sað ön çamurluk jant ve lastik iptal oldu tabi.Bunca senedir ilk defa böyle biþey oldu.Dikkat etmek lazým.Sen hata yapmassýn ama karþýdaki gelir hiç olmayacak yerde çarpar.Bende nazar diyorum.Þimdi bazýlarý diyebilir araba zaten eski ne nazarý ama öyle diil iþte her malýn alýcýsý var.Araban temizdir millet hevesler,güzeldir hevesler,iyi gidiyodur hevesler,onu çýkmadýðý yeri çýkarsýn hevesler ki nivada çoðu zaman heves edilen bi araç.Hal böyle olunca sonuç bu oluyo :)

Eski araç nazara gelmez diyene biþi demiyorum, benim araçla boþ vaktimde Baðdat Caddesinde geziyorum bilen bilir, orada bile nazara geliyor ve diðer arazi araçlarýna göre minik ve hoþ bir görüntüsü olduðu için çok sayýda seveni var Nivalarýn bu nedenle nazara geliyor. Allah korumuþ cana zarar gelmemiþ, aracý yaptýrýrsýnýz geçer gider.

NÝVACI

büyük geçmiþ olsun  neyseki sizlerde bir þey yok.
haklýsýn ne zaman nereden geleceði belli olmaz.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

karakeçi67

geçmiþ olsun Allah büyüklerinden saklasýn
Murat 1972
kara keci 1991

mehmet22

gecmiþ olsun  cana gelmesin mala gelsin deriz ama malda canýn yongasýdýr...
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

STI Performance

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ocak 29, 2012, 05:35:20
büyük geçmiþ olsun  neyseki sizlerde bir þey yok.
haklýsýn ne zaman nereden geleceði belli olmaz.

Alıntı yapılan: karakeçi67 -  Ocak 29, 2012, 11:59:08
geçmiþ olsun Allah büyüklerinden saklasýn

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 30, 2012, 12:44:54
gecmiþ olsun  cana gelmesin mala gelsin deriz ama malda canýn yongasýdýr...

Saðolun...Doðru diyosunuz mal canýn yongasý...o arabayý o halde görünce insanýn içi gidiyo....

karakeçi67

Murat 1972
kara keci 1991

@rhan