Bu da benim Nivamm

Başlatan Mustafa4235, Kasım 21, 2010, 11:58:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mustafa4235

Araç 1993 model
Yeni fotolar çektikce ekleyeceðim.. Yorumlarýnýzý bekliyorum
Yol varsa ben yokum..

impeesa

Güzel duruyor, güle güle kullanýn.
"Nivan varsa yolun var!"

Mustafa4235

Yol varsa ben yokum..

sonata007dr

Güle güle kullanýnýz.Maþallah...

niva07

hayýrlý uðurlu olsun, güle güle kullan.

Mustafa4235

teþekkür ederim bide bi sorum olcaktý kapýlara siyah bant çekiyolar ya onla ilgili bi fikir verebilirmisiniz nasýl durur yada nereye yapmalýyým tam olarak
Yol varsa ben yokum..

impeesa

Alıntı yapılan: Mustafa4235 -  Kasım 22, 2010, 03:24:28
teþekkür ederim bide bi sorum olcaktý kapýlara siyah bant çekiyolar ya onla ilgili bi fikir verebilirmisiniz nasýl durur yada nereye yapmalýyým tam olarak

Bence sade en güzeli, býrakýn böyle kalsýn :) ama takmak istiyorsanýz illa forumdan yardýmcý olacaklar vardýr. 
"Nivan varsa yolun var!"

sonata007dr

Benim araçtada o dediðiniz banttan var 6 parça halinde satýn alýyorsunuz. Ýstanbulda arda otodan almýþtým gayet memnunum araca ayrý bir hava katýyor. Niva 4x4 yazýyor üzerinde kendinden yapýþkanlý... 2 taneÖn çamurluklar, ön 2 kapý ve arka çamurluða 2 adet geliyor siz hepsini ayný hizada olmak kaydý ile yapýþtýrýyosunuz.

Mustafa4235

Alıntı yapılan: sonata007dr -  Kasım 22, 2010, 11:54:40
Benim araçtada o dediðiniz banttan var 6 parça halinde satýn alýyorsunuz. Ýstanbulda arda otodan almýþtým gayet memnunum araca ayrý bir hava katýyor. Niva 4x4 yazýyor üzerinde kendinden yapýþkanlý... 2 taneÖn çamurluklar, ön 2 kapý ve arka çamurluða 2 adet geliyor siz hepsini ayný hizada olmak kaydý ile yapýþtýrýyosunuz.
o tarz hazýr þeylerý akþehirde bulmak zor kendimiz biþeyler  yapacaðýz artýk
Yol varsa ben yokum..

sonata007dr

Alıntı yapılan: Mustafa4235 -  Kasım 23, 2010, 05:02:16
o tarz hazýr þeylerý akþehirde bulmak zor kendimiz biþeyler  yapacaðýz artýk

ARDA OTOMOTÝV
TEL:212-655-02-02        212-657-97-87 CEP;0536-726-56-01  0537-503-08-12

istanbulda ikamet etmenize hiç gerek yok.Telefon açýp sipariþ veriyorsunuz verdikleri hesap numarasýna havale yapýyorsunuz ve kargonuzu yolluyorlar. Ahmet beyden çok miktarda parça sipariþ ettim Elazýðda olmayan tüm parçalarý temin edebildim ve sorunsuz ayný zamanda güvenli bir biçimde.

Birde istanbulda Güven oto var. tlf: 0 212 580 67 33 Mümin Bey de çok ilgili ve bilgili bir satýcýdýr onlardanda çok miktarda parça sipariþ ettim hiç birisinde sorun yaþamadým piyasadan çok daha uyguna orjinal yedek parça bulabilirsiniz...

Yinede siz bilirsiniz o dediðim kuþak yanýlmýyorsam 20-25 tl idi en son.Uðraþmaya deðmez orjinali varken.

Bu arada yanlýþ anlaþýlmasýn reklam yapmýþ olmayayým bu arkadaþlarla herhang bir ticari baðlantým veya yakýnlýðým yoktur.Size yardýmcý olmak için adres ve tlf bilgisi verdim...Saygýlar...

Mustafa4235

Alıntı yapılan: sonata007dr -  Kasım 23, 2010, 10:23:45
ARDA OTOMOTÝV
TEL:212-655-02-02        212-657-97-87 CEP;0536-726-56-01  0537-503-08-12

istanbulda ikamet etmenize hiç gerek yok.Telefon açýp sipariþ veriyorsunuz verdikleri hesap numarasýna havale yapýyorsunuz ve kargonuzu yolluyorlar. Ahmet beyden çok miktarda parça sipariþ ettim Elazýðda olmayan tüm parçalarý temin edebildim ve sorunsuz ayný zamanda güvenli bir biçimde.

Birde istanbulda Güven oto var. tlf: 0 212 580 67 33 Mümin Bey de çok ilgili ve bilgili bir satýcýdýr onlardanda çok miktarda parça sipariþ ettim hiç birisinde sorun yaþamadým piyasadan çok daha uyguna orjinal yedek parça bulabilirsiniz...

Yinede siz bilirsiniz o dediðim kuþak yanýlmýyorsam 20-25 tl idi en son.Uðraþmaya
deðmez orjinali varken.

Bu arada yanlýþ anlaþýlmasýn reklam yapmýþ olmayayým bu arkadaþlarla herhang bir ticari baðlantým veya yakýnlýðým yoktur.Size yardýmcý olmak için adres ve tlf bilgisi verdim...Saygýlar...
Ýlgilenicem teþekkür ederim
Yol varsa ben yokum..

bkerti

Hocam Konyada mýsýnýz?

ugur16

Hayýrlý olsun.Sade ve temiz.Çok fazla aksesuar yerine bu sadeliði koruman daha güzel olur.Ýyi günlerde kullanman dileði ile..
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

berkayonwheels

Adam arabayý alalý  4 yýl olmuþ hacý abiler :D ;D
...and to hear the lamentation of their women

shadowturks

4 yýlda inþallah hayýrlý uðurlu olmuþtur...
4 yýl sonra ancak bunu dileyebildim.. ;D