TEKERLEKTEN WÝNCH

Başlatan ayrýntý, Şubat 12, 2010, 01:42:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ayrýntý

hadi bakalým böyle biþey gördünüzmü ben teorik olarak düþünmüþtüm hayata geçmiþ halini gördüm çok sevindim sizlerle paylaþmak istedim bunun üzerine gidicem

http://www.tudou.com/programs/view/zxRK_Bw3ggM/

ayrýntý

aðýr tip 5bijon avusturalya fiyatý 815$ 3200 kg çekme kuvveti var buda resmi

http://www.bushwinch.com.au/grfx/products/guide-large.jpg

fatih yýlmaz

dora

Saðolasýn uzun zaman önce bunun gibi bir aparatý olymposta bir landda dörmüþtüm araþtýrmýþ ve bulamamýþtým þimdi o projem seninle hayata döndü tekrar saðol...
Niva 1041-firefly-Atlantis

colins

Trakyada orman köylerindeki kullanýlan traktörlerde buna benzer sistem mevcut.Arka tekerleklerden birine binek oto jantý monte ediyorlar.

Yevgeni

Asýlan aksýn da kuvvetli olmasý lazým.
Çekerken aksýn dayanmasý elzem. Sonrasýnda bilyeydi, aks kafasýydý, koluydu bacaðýydý toplamayalým çamurdan..

kaneruslu

bende bu aparattan var , uygun zamanda deneriz

metin.elbeyli

Alıntı yapılan: kaneruslu -  Şubat 12, 2010, 12:33:40
bende bu aparattan var , uygun zamanda deneriz

Sizdekini fotoðraflayabilir misiniz?

bymuammer

abi güzede genelde vinç lazým olan yerlerde bu malzemeyi takacaðýmýz yer çamurun iç tarafýnda kalmýþ olacaktýr. kürekle iyice kasta yaparýz bu sayede :)

MCC

Ayný þey takýldý kafama, Nif Daðý'na son gittiðimizde batan aracýn lastikleri görünmüyordu bile, resimleri eklemiþtim daha önce.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

ayrýntý

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 12, 2010, 09:35:46
Asýlan aksýn da kuvvetli olmasý lazým.
Çekerken aksýn dayanmasý elzem. Sonrasýnda bilyeydi, aks kafasýydý, koluydu bacaðýydý toplamayalým çamurdan..

sonradan benimde aklýma geldi zaten birde çamurda da hiç kullanmýyorlar bunu videolara bakarsak kar, kumm kaya için tamamen bencede ama en iyisi vinç dimi Yavuzum,

Yevgeni

bymuammer

vinç iyidir de bide uygun fiyatlara bulabilsek :)

Yevgeni

bymuammer

abi örnek verecek olursan çok sevinirim :)  benim baktýklarým 1.000 liradan baþlýyor...

ecirman

Kullandýklarý halat zaten çok ince görünüyor.Ne kadar çeker ki acep?
TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003