Vinç uygulamasý

Başlatan dora, Eylül 02, 2009, 06:56:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Arkadaþlar uygulama güzel vincin oturduðu platforma bakýn ayrýca baðlanti noktalarý benim çok hoþuma gitti.Sizler ne dersiniz?

Niva 1041-firefly-Atlantis

Yevgeni

Mumla arayýp bulamadýðým detay.
Ayný uygulamayý yapmayý düþünürkene nefis oldu.

Loça deliði (Hawse) de sentetik halat için belli. Cuk oturdu Volkan, müteþekkirim..

dora

Yardýmcý olduysam ne mutlu bende ayný tarz bir uygulama peþindeyim bakalým nasý olacak...

seyhan

Abiler,

Bu vinç olayýný topluca yaptýracak bir yer bulsak ne güzel olur. Ben de taktýrmak istiyorum. Bildiðim kadarýyla colins'de yaptýracaktý. Daha yaptýrmak isteyen çýkar herhalde. Böylece hem vinç için, hem de montaj için toplu pazarlýk yapýlýr ve belki de üç kuruþ para cebimizde kalýr.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

dora

Alıntı yapılan: seyhan -  Eylül 02, 2009, 09:59:52
Abiler,

Bu vinç olayýný topluca yaptýracak bir yer bulsak ne güzel olur. Ben de taktýrmak istiyorum. Bildiðim kadarýyla colins'de yaptýracaktý. Daha yaptýrmak isteyen çýkar herhalde. Böylece hem vinç için, hem de montaj için toplu pazarlýk yapýlýr ve belki de üç kuruþ para cebimizde kalýr.

Bu tarz bir olaya bende varým ama her birimiz ayrý yerdeyiz buluþmak sorun  olur..

reis28

arkadaþlar vincin baglandýgý alat tabla lazer kesimle yaptýrýlýp cakada kývrýlýr orasý kolay yanlýz bu tablayý baglarken resimde görülmeyen detaylar var tanpoýn baglantýlarýný saglamlamak ve tablanýn iki köþesini bir birine sabitleyen üstan bir bulbar olamsý gerekir aksi taktirde vinc burulur ve kendini bozar
DURSUN USTA 05364629668

colins

En azýndan toplo olarak vinç sipariþi versek belki burda bir indirim söz konusu olur sitede vinç almak isteyen bir çok kiþi var bunlarýn bir toplamýna bakýp ortak bir markda kara kýlýnýp pazarlýk yapabiliriz.

babacandar

Bendeki bu ..
http://www.sahibinden.com/t-_max_ew-_9000_vinc_ba_2609_WQQaXQQ11184958WQQpXQQdisplayitem
geçen sene 590 TL ye aldýydým..
Huma Oto gruba %25 indirim yapýyordu.. þimdi de devam mýdýr bilmem . Orada Koray Bey vardý ilgili ve yardýmcý bir arkadaþ..

Yevgeni

Turan Usta'da nefis vinçler var, kalite olarak da gayet iyi.
Öte yandan Warn'ýn yan markasý (mekanik külliyen Warn ama markasý farklý) Tabor var, fiyatý makul.

Bi de Warn var, fiyatý yüksek ama yedek parça ve servis garantisi var, yani memlekette distribütörü var.

Düzenek söz konusuysa sadece, yine Turan Usta derim..

reis28

vinc olarak en iyisi warn arkasýndan tobor geliyor türkiye þartlarýnda þimdilik
DURSUN USTA 05364629668

colins

Tabor un fiyatlarý hakkýnda bilgi alýpta bize iletebilirmisin Yavuz Abi rica etsem.

Yevgeni

Warn Türkiye'deki fiyatý 700-800 USD+KDV civarýydý Tabor'un yanlýþ bilmiyorsam.
Bence konuyu yerinde çözmek de ehven. Bursa 2 adým yol, direkt gidip Warn Türkiye'den alýnabilir artýk Warn, Tabor, vs. Alacaðým zaman yapacaðým budur misal..

seyhan

Aþaðýda attýðým linkteki vinçleri bi inceleyin derim.

DB9000'in fiyatý 735 TL imiþ. Hemde KDV dahil. Bize DB6000 yeter gibime geliyor. 2750 kg kapasitesi var. Çok daha ucuza gelir diye düþünüyorum. Benim gibi bütçesi kýsýtlý ve vinç takmayý düþünen arkadaþlarýn bakmasý gerekentiðini düþünüyorum. Cihazlar Ýngiltere markasý fakat Made in China.

http://www.britpart.com/AccessoryCategory.asp?PageRef=4&AccessoryCategoryRef=123

seyhan

Alıntı yapılan: seyhan -  Eylül 28, 2009, 08:58:09

Aþaðýda attýðým linkteki vinçleri bi inceleyin derim.

DB9000'in fiyatý 735 TL imiþ. Hemde KDV dahil. Bize DB6000 yeter gibime geliyor. 2750 kg kapasitesi var. Çok daha ucuza gelir diye düþünüyorum. Benim gibi bütçesi kýsýtlý ve vinç takmayý düþünen arkadaþlarýn bakmasý gerekentiðini düþünüyorum. Cihazlar Ýngiltere markasý fakat Made in China.

http://www.britpart.com/AccessoryCategory.asp?PageRef=4&AccessoryCategoryRef=123

inceleyen olmadý mý?

Yevgeni

Ýnceledim.
Ademi'nin kullandýðý (aldýðý aracýn üzerinde olan) vince benziyor en küçük modeli.
Gezenbilir'de bir konu baþlýðý altýnda tartýþýlýyor Britpart.

Ýyi marka, kötü marka artýk alayý Çin'de üretiliyor.

Yine de uluslararasý forumlara bir göz atmak lazým bakalým millet ne demiþ..