Nivaya Yeni koltuk ...

Başlatan felis, Şubat 20, 2008, 01:56:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERSÝN_58

Bende çýkma koltuk arýyorum. Bugün ankarada buldum. 206 koltuðu. Sizce alayým mý ? 300 TL Dedi.
Bi problem yok dedi. Gidip bakacaðým. Çünkü gece yola çýkýp sivasa gidicem.
Araç orada döþemeye giricek. Ondan evvel alayým dedim.

shadowturks

bende önceki nivama tek kapý polo koltuðu takmýþtým...
þimdiki ihtiyardada doðan slx koltuðu var memnunum..

ERSÝN_58

206 Peugeot van koltuklarýnýn yandan seri yatar kolu mevcut mu ?
Koltuðu alýcam ama Ostim'e gidemedim, akþam iþ çýkýþý gidicem.
206 Panelvan dan çýkma koltuk bire bir uyar mý ? Almalýmýyým? Acil fikir bekliyorum...

Harun

Ersin bu konu altýnda tecrübe edilmiþ koltuklarý deðerlendir derim,
sýðdý-sýðmadý sýkýntýsý yaþamamak için.

ERSÝN_58

Abi þu anda sadece bu koltuðu buldum ve gece yola çýkýcam. Fiyatý biraz daha düþürdüm. Alt ayaklarýnda bir kaç ufak ayarlama yapýlmasý gerekiyormuþ, direk olmuyormuþ ama bakalým hayýrlýsý...

Yevgeni

Kaner'in Samara Sport'a koyduðu yarýþ koltuklarý nefis.
Yýllardýr koltuk böyle olmalý dediðim þekil.
Kavramasý vesair yüzünden deðil, karkasýn üzerinde kumaþ gerilmiþ kampet gibi, budur.
Süper hafif, gereksiz sünger münger durumlarý ile müdür koltuðu kývamýna gelmemiþ.
Bundan iyisi Dakar'da kayýsý..

atinco

Yevgeni bu güzel tarifi görselle destekleyebilir miyiz?

Yevgeni

Alıntı yapılan: atinco -  Nisan 25, 2014, 11:57:52
Yevgeni bu güzel tarifi görselle destekleyebilir miyiz?

Kaner bir yerlerde fotolarý yayýnlamýþtý, bulsam linklesem..

Harun

atinco

Vay arkadaþ, ne güzel olmuþ alet. Ustamýzýn elleri dert görmesin. Hocam tam benim düþündüðüm gibi deðilmiþ koltuklar ama yakýn. Ben de konstrüksiyonun harbiden göründüðü file gibi bir koltuk düþünüyordum kafamda. Yarýþ yatlarý veya gerçekten kampet gibi karkasa gerilmiþ fileden oluþan. Hamak gibi bol deðil ama, baya gergin olacak yanlýþ anlaþýlmasýn. Buradaki koltuklar da çok güzel fakat ergonomisi þüpheli. Vücuda temas yüzeyi arttýkça uzun yolculuklarda yorucu etki artar.
Link için teþekkürler.

Yevgeni

Bu koltuklara oturdum, yol yapmadým ama mabadýn koltuklarý test etmesine izin verdim.
Standart Niva koltuðundan hiç þikayetçi olmayan non-konformist sýrt ve mabadým bunlarý onayladý..

atinco

Bende meslek deformasyonu var Yevgeni, sen bana bakma. Eðer onaylýyorsan ben itimat ederim.

Harun

Yevgeni

SIV'dakiler bunlarýn yanýnda taburedir (mabadým onlara da oturmuþ, yol da yapmýþ idi)..