Nivaya Yeni koltuk ...

Başlatan felis, Şubat 20, 2008, 01:56:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

Tolga abi de bu koltuk konusunda giriþimlerde bulunduydu hatýrladýðým kadarýyla.

Deneyip de sýðdýramadýðý koltuk vardý,o da tecrübelerini paylaþýr konuyu görünce.

colins

Bu koltuk belasý maalesef bende de var.Ýkitelli O.S. yaptýðým araþtýrmalarda Clio-Mazda-Rover koltuklarýnýnda uyduðu söylediler.Ama iki adet çýkma koltuk fiyatýna gelince 300-600 Tl arasýnda bir rakam söylediler ki 300 alacaðýn koltuðuda en azýndan 100-150 tl masrafýn var mevcut koltuklarý tamir ettirip (tabi olabilecek þekilde ise) kullanmak daha güzel.

Mudanyalý

Deðerli Arkadaþlar,

naçizane,konuyla ilgili yaþanmýþ bir tecrübemi aktarmak isterim..''Alt tarafý koltuk,sýðdýmý tamamdýr'' olayý kesinlikle doðrudur..Fakat,gözden kaçýrdýðýmýz bir nokta var ki,iþin en önemli yaný bance..
99 model bir Niva'm vardý..(6.ve son Niva'm ;D)..bu aletin içinde çinsini bilmediðim ama hoþ ön koltuklar vardý..takan arkadaþlar,koltuklar þanzuman köprüsünü birazcýk yamultarak takmýþlar..ne mi oldu?..yamulan þanzuman köprüsüne baðlý,arazi þanzumanýný taþýyan takoz baðlantýlarý koptu..aman dikkat..araçlarýmýz þasesiz ve her organ taban saçýna baðlý..
saðlýcakla kalýn.
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

Tolga

Alıntı yapılan: hcikler -  Temmuz 10, 2009, 08:40:31
Tolga abi de bu koltuk konusunda giriþimlerde bulunduydu hatýrladýðým kadarýyla.

Deneyip de sýðdýramadýðý koltuk vardý,o da tecrübelerini paylaþýr konuyu görünce.

Amman ölçmeden almayýn... :) küçük araba diye 106 koltuðu aldýk elimizde patladý bir nevi.

tek kapý araçtan çýkma yatarlý koltuk güzel olur ama Niva'nýn kendi kýzaklarýný kullanarak sabit normal koltukda takabilirsiniz.
Tolga

ssbman

Valla 206 koltuklarýný gözüme kestirdim aslýnda . Sýðdýrýlmýþýný da gördüm . Sizin 106 koltuðu konusunu da okudum . Can sýkýcý ve ilginç birdurum 206 koltuðu sýðýyorda 16 koltuðu nasýl sýðmýyor  :)

Bir arkadaþ takmýþtý sanýrým burdan yine mazda 323 koltuklarýndn . Bunlarada bakmak lazým ama pek bulunan bir çeþit deðil .

Bugün gidemedim hurdacýlara , artýk pazartesiye kaldý ...

Tolga

Niva zaten çok geniþ deðil bir de ortada arazi þanzmaný baya yer kaplýyor, sonuçda kýzaklarý taban saçýna monte edebileceðin baya dar bir yer kalýyor ve koltuðun kenarlarýda þanzýmanadan dolayý sýðmýyor.

Tolga

MCC

Ademi deðiþtirdi koltuklarýný, resimlerini garaj bölümüne ekledi hatta, ama hatýrlayamadým hangi aracýnkini aldýðýný.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

kaneruslu

Niva için uygulanmýþ farklý marka araç koltuklarý.Araçlarýnýzda var ise bu baþlýk altýnda paylaþýlabilir

Audi tt

Mazda 323

Mazda 626

Opel recaro

Toyota Yaris

Ford Connect

Yeni model niva orjinal koltuk deri kaplama

sonata007dr

kaner ustam çok faydalý bir konu olmuþ benimde koltuða ihtiyacým vardý. Bu konu ile araþtýrmalarým daha iyi olucak. Çok teþekkürler...

NÝVACI

Kaner  bu yeni moodeller kaça mal oluyor acaba.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

kaneruslu

Rica ederim.

yeni model koltuk kaplamalarý döþemecilere sormak lazým hocam.Deri veya vinlex kaplama yapýlýyor

dora

Bir arkadaþým ford fiesta koltuðu aldý süper oldu takýmý 200 tl.
Niva 1041-firefly-Atlantis

wastiee

ademi'nin ayný koltuktan ben de almýþtým, skystar koltuðu. daha yenilerde taktým 2sini birden, rahatlar, ama büyük görünüyorlar biraz dýþarýdan. çiftine 275 verdim sanýrým hurdacýya
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

k. yusuf

bende de vitara koltuklarý var. bulursanýz alabilirsiniz güzel uyuyor birkaç ayak takviyesi ile

niva07

benim de koltuklarý deðiþtirme niyetim var ama hangi markanýn takmak lazým, ve nereden bulunur bilmiyorum. çýkma almak lazým deðil mi ? Pert olmuþ araçlardan vs.. ?