göðüslük

Başlatan BadBoy, Aralık 01, 2007, 11:19:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilgi00

benim niva 93 model sað dreksyon göðsünü nerden bulabilirim
Kýbrýstan Sevgilerle
Bilgi

BadBoy

benim ki89 model ama farklý bi göhüslük taktým hepsine uyar resminide koymuþtum yukarý ercoyla temasa geçebilirsin
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

reis

valla döþemeciyle hallolan kýsmýný kapý içleride dahil güneþliklerle beraber 40 ytl ye zaten hasllattiriyorum da bu göðüslüðün orjinalilazým kimden buluruz aðalar erco usta sana soruyorum özellikle zaten yakýndýr tanýþmamýz izmire gelecem sýrf bu lada iþiyle ilgili
LANET OLSUN ÝÇÝMDEKÝ BU NÝVA SEVGÝSÝNE

bünyamin01

Alıntı yapılan: ERCO -  Aralık 11, 2007, 10:50:10
http://img136.imageshack.us/my.php?image=goguslkot2.jpg bakalýmm bu muu

[/quot

ustam bu linkteki üst göðüs varmý elinizde varsa ne kadar fiyatý birde orjinalmý yardýmcý olursanýz sevinirim
(((NÝVA 2000 1.7.Ý)))

tomrukcan

Sanýrým bu göðüs üzerine yapýþtýrýlan bakalit malzeme olsa gerek. Bu yapýþtýrýldýktan sonra gösterge tablosunun çerçevesi yerine oturmuyor. Epey bir traþlama yapmak gerekti. Ben yeni yaptýrdým. Güzel oldu ama, çok zahmetli bir iþmiþ.
Söylesem tesiri yok, sussam gönül razý deðil...

bymuammer

bende ta ocak ayýnda aldým istanbulda ama halen takmak nasip olmadý. þu toplama iþi bitsin sýra ona gelecek

k. yusuf

benim torpidoda da çatlak vardý. üst kaplamanýn plastik kalitesi de düþük geldi bana.

torpidonun üst kaplamasýný komple söktüm sadece sünger kaldý. yaklaþýk 40 adet japon ile içini doldurdum, sertleþtikten sonra tutam tutam boraks serptim. þimdi macunlatmaya verecem. daha sonra deri kaplanacak.

bilgi00

Kýbrýstan Sevgilerle
Bilgi

k. yusuf

boraks japon yapýþtýrýcýsýnýn üzerine serpilince çok sert bir katmaný çok hýzlý bir þekilde oluþturuyor. tuzun biraz daha iri tanelisi.  plasktik tamirlerinde çok iþe yarar ayrýca.

diff-lock86

Alıntı yapılan: impress -  Mart 08, 2010, 01:16:31
benim torpidoda da çatlak vardý. üst kaplamanýn plastik kalitesi de düþük geldi bana.

torpidonun üst kaplamasýný komple söktüm sadece sünger kaldý. yaklaþýk 40 adet japon ile içini doldurdum, sertleþtikten sonra tutam tutam boraks serptim. þimdi macunlatmaya verecem. daha sonra deri kaplanacak.
sonuç noldu acaba hocam merak ettim ,sonuçlandýysa foto paylaþýrsanýz sevinirim saygýlar..
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

k. yusuf

valla hocam çok güzel giderken berbat ettik torpidoyu.

%20 sini japon -boraks karýþýmý ile yaptým gayet güzel oldu. yaklaþýk 60 adet japon gidecekti. maliyeti 120 tl yi buluyordu. bir amcamýz polyester kapla hem ucuz olur hem daha sert olur dedi.  aldým polyesteri sürdüm ancak sünger ile etkileþime geçmedi polyester. sertleþmedi.   gittim kaplama aldým mecburen :-[  daha takmadým ama aklýmda hala birþeyler yapmak var torpidoya.  standartlarý sevmiyorum. macun çekip o þekilde de deri kaplatabilirim. bir de kaplama çok þekilsiz þemalsiz birþey. kalýbý düzgün alamamýþlar baya bir uðraþmak gerekiyor oturtmak için klasik lada parçasý  :)

neyse güzel farklý bir makine geliyor 1.5 ay sonra yollarda...

sekyad

kardeþ benim nivanýn da göðüslüðü çatlak komple mi deðiþtirdin.bize de yardýmcý olursan sevinirim.
MEHMET ÖRS-MANÝSA-NÝVA 2000

tomrukcan

Alıntı yapılan: impress -  Nisan 18, 2010, 05:43:47
valla hocam çok güzel giderken berbat ettik torpidoyu.

%20 sini japon -boraks karýþýmý ile yaptým gayet güzel oldu. yaklaþýk 60 adet japon gidecekti. maliyeti 120 tl yi buluyordu. bir amcamýz polyester kapla hem ucuz olur hem daha sert olur dedi.  aldým polyesteri sürdüm ancak sünger ile etkileþime geçmedi polyester. sertleþmedi.   gittim kaplama aldým mecburen :-[  daha takmadým ama aklýmda hala birþeyler yapmak var torpidoya.  standartlarý sevmiyorum. macun çekip o þekilde de deri kaplatabilirim. bir de kaplama çok þekilsiz þemalsiz birþey. kalýbý düzgün alamamýþlar baya bir uðraþmak gerekiyor oturtmak için klasik lada parçasý  :)

neyse güzel farklý bir makine geliyor 1.5 ay sonra yollarda...

kullandýðýnýz polyester veya onun sertleþtiricisi bozulmuþ olabilir sanýrým...
Söylesem tesiri yok, sussam gönül razý deðil...

k. yusuf

polyester ve sertleþtiricide sorun yok karýþýmý yaptýðým kapta taþ gibi oluyor ancak sürüldüðü zaman 2 günde ince bir kat halinde sertleþiyor

hakanbusa

Buraya da bir danýþmanýzý tavsiye ederim. Yeni den güzel oluyor.
http://www.autoking.org/index.asp#