10 YAYLA GEZÝSÝ

Başlatan yusuf, Temmuz 26, 2011, 05:52:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

Gelin tabii

Bizde sizi özledik.

Hem de F5 yapýp kendinizi yenilersiniz.

ecirman

Anlaþtýk Yusuf Abi inan çok ihtiyacýmýz var buna...
TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003

yusuf

Alıntı yapılan: ecirman -  Temmuz 29, 2011, 08:28:06
Anlaþtýk Yusuf Abi inan çok ihtiyacýmýz var buna...

Tamam. Ýhtiyaçlarýnýzý yazýn halledlim.

Harun

ekim sonuna uzun bi izin kopardým,epeydir kafamda olan kýyýdan kýyýdan ege-akdeniz planým var.
lakin haným iþ deðiþtirdi ve izni yok,izinleri çakýþtýramazsak da bu plan yatarsa,sizin peþinize kanca olurum ben de;D

simurg2

arkadaþlar nihayet sizlerle bir geziye katýlacaðým yanlýz tarih þu an itibariyle tam olarak  3-4 eylülmü yoksa 10-11 eylülmü yoksa baþka bir tarihmi 10 eylülde arkadaþýmýzýn nikahý var (kendisine mutluklar diliyorum )10-11 olmýyacak 3-4 eylül se zaten izinli olarak düzcede olacaðým kaynaþlýda sabah telefonlaþýrsak sizleri karþýlarým ama 17-18 eylül derseniz iznin tam ortasý katýlamam ama elimden geleni yapacaðým sizlerle bir geziye katýlmayý çok isterim tabi kabul ederseniz aracým standart suzuki sizden haber beklemekteyim birde katýlamazsan rotayý biraz ayrýntýlý verbilirseniz sizle katýlamazsan tek denerim

yusuf

GPSiniz var mý ?  (Ayrýntýlý rota için)

BAHADIR

Bende varým. Bu defa kene kovucu spreyimle beraber gelicem.  ;D

yusuf

Kaner Uslu'ya kitler 9 güne kadar geliyormuþ. (dün 10 güne kadar idi.)

Umarým bunlarý taktýrýp oralarda deneriz.

Kuþkusuz o günden çnce kýrýlmalara karþý testlerimi yapacaðým.

Daha önce kýrýldýðým Ýsoff parkurunda. 

simurg2

Yusuf bey merhaba araç navigasyonu var yeterli olmaz sanýrsam harita üzerinde hangi yayladan hangi yaylaya geçeceðim belirtirse þayet sizle gelemezsem bi maceramý olur yoksa kaybolurmuyuz artýk bilmem gün netleþtimi ramazan bayramý oralarda olacaðým iznimin bayram sonrasý 3-5 günün düzce ve yakýnlarýnda geçireceðim daha önce topuk yaylasýna gitim rota oralardan baþlýyo heralde

simurg2

birde kesin tarih belirledinizmi liste yaptýðýnýza göre belirli heralde

yusuf

Alıntı yapılan: simurg2 -  Temmuz 31, 2011, 03:08:50
Yusuf bey merhaba araç navigasyonu var yeterli olmaz sanýrsam harita üzerinde hangi yayladan hangi yaylaya geçeceðim belirtirse þayet sizle gelemezsem bi maceramý olur yoksa kaybolurmuyuz artýk bilmem gün netleþtimi ramazan bayramý oralarda olacaðým iznimin bayram sonrasý 3-5 günün düzce ve yakýnlarýnda geçireceðim daha önce topuk yaylasýna gitim rota oralardan baþlýyo heralde

Selam

Yaylarýn adlarý bu bölümün 1. sayfasýnda sýrasýyla yazýlý.

GPS ne marka/model ?

taksi84

yusuf abi beni,de eklermisin inþallah ben de yanýnýzdayým   ;D ;D

yusuf

Tarih 17 - 18 eylül olabilir OK mi?

BAHADIR

17-18'inde yýllýk izinde olacaðým sanýrým.  :'(

yusuf

Genele bakacaðýz artýk Bahadýr. Millet görüþlerini yazssýn bakalým.