ÝSTANBUL-ARTVÝN, ORADAN GERÝYE YÝNE ÝSTANBUL

Başlatan Yevgeni, Mart 25, 2010, 10:30:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Emre henüz program yapmadýk. Þu sýralar iþler yoðun, dikkatimi veremedim.
Sahil yolundan direkt Artvin yapýp, dolana dolana dönüþe geçmeyi planlýyoruz. Henüz rota yapmadýk..

ssbman

Üstad tam tersini yapsanýz . Yani dolana dolana gidip dönüþte direk sahil yolundan gelseniz daha iyi olmaz mý ? Malum her tatilin dönüþünde yorgunluk daha fazla olur :D

Birde Ýzoff'ta ki arkadaþlardan GPS kayýtlarý istenebilir . Belki bir ön fikir verir.

Kolay gele ...

krosofrot

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Nisan 05, 2010, 03:27:16
OK ile de gidilir.
Benim formatým mümkün mertebe merak ettiðim yerleri görmek.
2 haftayý aþabilseydim en az 1 hafta ya da fazlasýný Artvin civarýnda harcardým. Özellikle görmek istediðim yer Artvin. Sonra geriye dönerkene ustalarýn tavsiyesi ve rotalarý paralelinde muhtelif yerler tabiy..
Tam bende böyle hayal kuruyorum. izmir buluþmasýnda tanýþalým, ortam deðerlendirmesi yapalým.derim.

HÝÇDURMASAM

Yevgeni

Ýzmir buluþmasý Doðu Karadeniz gezisinin ince çalýþmasý þeklinde geçecek zaten.
Emre ile konuyu detaylandýracaðýz. Ýzmir'de elbette tanýþacaðýz..

kocaali

konu hakkýnda bir geliþme var mýdýr abi, planlarda belirginleþmeler var mý?
No mud, no fun...

Yevgeni

Temmuz 05 výnlýyoruz.
Buluþma noktasi Samsun ki, zaten hepi topu 2 araç ve 4 kiþiyiz..

Yevgeni

Rota da aþaði yukarý belli.
8 çizecez, sanýrým Rize civarý 8'in göbeði, Temmuz 9-10 gibi Artvin'deki geleneksel boða güreþlerine göre ayarladýk..

dogan54

Yavuz,rotalarý kayýt altýna alacaksýnýz deðil mi.?
4x4 baska,
NiVA baska..

Yevgeni

Alıntı yapılan: dogan54 -  Haziran 11, 2010, 12:19:11
Yavuz,rotalarý kayýt altýna alacaksýnýz deðil mi.?

Evet Doðan Abi.
Endurocularýn dolandýði bir takým noktalar, misal düz duvara týrmanan garip dað yollarý gibi. Uçurumdan düþmezsek kayýtlý izlerle döneceðiz umarým..

Yevgeni

Çaylaðýn standart krikosu araç yükseldiði için yetmeyecek hesabi ile off road kriko edinmeye karar verdim.
Bu hafta içi gidip Cüneyt'ten bir tane alacaðým. Umarým kullanmamýza gerek kalmaz, ayrý..

kocaali

ben uçak biletlerini aldým, 11-17 temmuz arasý Ayder'deyim.. tarihler denk gelmeyecek gibi ama umarým görüþebiliriz oralarda bir yerlerde..
No mud, no fun...

Yevgeni

kocaali

bulamadýk ki gönlümüze göre bi 4 çeker, takýlacaktým peþinize yoksa, çok daha eðlenceli olacaðýndan eminim... bir sonraki tatile kýsmetse.. :)
No mud, no fun...

krosofrot

Katýlým listesi hazýrlarmýsýn, Teþekkürler, selamlar.
HÝÇDURMASAM

wastiee

1 temmuzdan itibaren 7-9 gün kaçkarlarda olacaðým çamlýhemþin tarafýndan çýkýp. devamýnda direkt mi dönerim yoksa bir kaç gün oralarda geçirir miyim belli deðil ama telefonlaþalým yavuz abi
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com