KARADENÝZ TURU

Başlatan H@K@N, Ağustos 13, 2009, 02:05:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

H@K@N

Alıntı yapılan: babacandar -  Eylül 04, 2009, 12:31:29
Memleketime gidene selam olsun... Hakan Bey... sizin gittiðiniz zamanlar ben Bodrum da idim .. yeni görüyorum.. ah ahh bileydim misafir ettirirdim sizi.. Cide de..
Nivatr sakinlerinden Uður Gürsoy var... o da görmedi ihtimalen...

Saygýlar

Saðlýk olsun. Ýnþallah hep beraber bir Kastamonu turu yaparýz.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

krosofrot

Hakan bey sizi kutluyorum (kýskandýðýmýda itirafedeyim) Çok güzel kareler çekmiþsiniz beni abad eddiniz gezdiðiniz yerlerde benimde gördüðüm bir iki yer varmýþ sizin çektiðiniz resimlerde oralarý görünce nasýl mutlu oldum bilemezsin, teþekkür ederim.

Ailecek yaptýðýnýz bu gezi hep hayalini kurduðum hasletlerim.  birdahaki gezinizde sizlere arkadaþlýk etmek eþim ve beni çok mutlu edecektir.  görüþmek dileðiyle.                                       
HÝÇDURMASAM

H@K@N

Alıntı yapılan: krosofrot -  Mayıs 15, 2010, 01:37:12
Hakan bey sizi kutluyorum (kýskandýðýmýda itirafedeyim) Çok güzel kareler çekmiþsiniz beni abad eddiniz gezdiðiniz yerlerde benimde gördüðüm bir iki yer varmýþ sizin çektiðiniz resimlerde oralarý görünce nasýl mutlu oldum bilemezsin, teþekkür ederim.

Ailecek yaptýðýnýz bu gezi hep hayalini kurduðum hasletlerim.  birdahaki gezinizde sizlere arkadaþlýk etmek eþim ve beni çok mutlu edecektir.  görüþmek dileðiyle.                                       

Bu seferki gezi planým Çanakkale üzerinden Ýzmir, devamýnda sahilden Antalya olarak düþünüyorum. Ýlerki tarihlerde kýsmetse neden olmasýn.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

krosofrot

Hakan bey beklerim antalya seni aðýrlamaktan gurur duyar. yaz mevsimi yaylalardayýz, sahiller sýcak ve nemli çekilmez, yada ben çekemem.  Sen yinede ne zaman istersen ozaman gel.
HÝÇDURMASAM

Uður ÝNAN

hakan bey bütün arkadaþlarýn dediði gibi muhteþem bir gezi olmuþ.resimler için teþekkürler. sevgili musa abinin dediði gibi antalya da sizi misafir etmekten gurur duyarýz.

H@K@N

Antalya tayfasýna, çok teþekkür ederim. Bir ayaðým Antalyada sayýlýr.Kayýn biraderim ve çocukluk  arkadaþým (Hanýmý Antalyalý)Ýstanbuldan, Antalyaya yerleþtiler, onun haricinde Kemer'in yerlisi olan, çok samimi bir arkadaþým var. Kýsmet olurda gelirsem. hepinizle tanýþmak isterim.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

Uður ÝNAN

büyük keyif alýrýz hakan bey.