Quechua hakkýnda

Başlatan urukain, Eylül 22, 2013, 09:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

urukain

Merhaba arkadaþlar ve abilerim;
Malum havalar soðumaya baþladý benim montta baya bi eskidi artýk deðiþtirme vakti geldi...
Decathlonda satýlan Quechuanýn 2 saniyelik çadýrýný kullanýp  memnun kaldýðým için yine ayný markanýn Arpenaz 3in1 modeli montunu almayý düþünüyorum. Aramýzda bunu kendi veya bir tanýdýðý kullanan veya bilgisi olan var mý acaba tavsiye eder rmisiniz ??
Ýyi akþamlar
Berkan

Yevgeni

Su geçirmesin, iç katman polar olsun ya da sen polar giy, marka önemsiz, üþümemek önemli..

urukain

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 22, 2013, 09:43:10
Su geçirmesin, iç katman polar olsun ya da sen polar giy, marka önemsiz, üþümemek önemli..

abi düþündüðüm bu, içinde polarýda var dýþ katmanýda varda 3. kýsmý neresi çözemedim :D

http://www.decathlon.com.tr/Arpenaz-3in1-Erkek-Doga-Yuruyusu-Montu-Siyah,PR-36199.html

Yevgeni

Dýþ katman ile polar arasýnda astarýmsý bir file olur, nem izolasyonu için, odur herhal..

kocaali

Quechua'nýn polarýný, yaðmurluðunu, ince ara katman bir montunu kullanýyorum, gayet memnunum, fiyat/performans oraný açýsýndan baþarýlý buluyorum... diðer markalarda çok daha güzel ürünler var tabi ama fiyatlar da ayný doðrultuda yüksek...
No mud, no fun...