NÝVA ÝÇÝN KARAVAN

Başlatan yusuf, Ekim 22, 2009, 05:12:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademic

burhan amca o carettalar gzel ama  niva parasý lazým ona :)

Bigalý Mustafa

karavan düþünenlere ..Ýhalede karavanlarýmýz var açýk artýrma ile satýlacak.Orman iþletmesinin karavanlarý ilgilenenler olursa link e baksýn :)  http://www.yavuzbilisim.net/canakkale/frame.asp
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

Bigalý Mustafa

sayfanýn en altýnda 2 Kasým tarihli ihale :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

ssbman

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13457.0

Yukarýdaki linkte bir arkadaþ almýþ . Bende görmüþtüm , sanýrým praktikerdeydi . Ama fiyatlar 7-8 binlira idi ...

Güzelde biraz tuzlu gibi ... O paraya bir niva daha alýnýr yada yarý parasýna muazzam kamp ekipmaný alýnýr ki alplerde kamp atýlýr her mevsim o derece  :D

bymuammer

abiler ben kararýmý kesin verdim kendi karavanýmý kendim yapacam gerçi karavan demek biraz abartýlý olur kamp aracý diyelim :) þu an projemi çiziyorum bittikten sonra sizlerle paylaþacam eksik ve yanlýþlarý da bir ustayla görüþüp düzelttikten sonra iþe baþlayacam. belki 4-5 sürecek yapým aþamasý (bu süre maddi durum yüzünden kaynaklanýyor) ama deðecek buna. ve max. aðýrlýðý 350-400 kg geçmeyecek. Daha önce niva kasasý üzerine çalýþtým çok ölçtüm, biçtim, çizdim ama çok küçük kalýyor. niva karavan iþi suya yattý yani...

emre_ozk

Alıntı yapılan: bymuammer -  Kasım 09, 2009, 04:08:40
abiler ben kararýmý kesin verdim kendi karavanýmý kendim yapacam gerçi karavan demek biraz abartýlý olur kamp aracý diyelim :) þu an projemi çiziyorum bittikten sonra sizlerle paylaþacam eksik ve yanlýþlarý da bir ustayla görüþüp düzelttikten sonra iþe baþlayacam. belki 4-5 sürecek yapým aþamasý (bu süre maddi durum yüzünden kaynaklanýyor) ama deðecek buna. ve max. aðýrlýðý 350-400 kg geçmeyecek. Daha önce niva kasasý üzerine çalýþtým çok ölçtüm, biçtim, çizdim ama çok küçük kalýyor. niva karavan iþi suya yattý yani...
Güzel birþey olsun bende projeye bakarak yaparým belki  :)
Emre özkaradeniz
Ýzmit

bymuammer

abi inx. güzel, küçük, kullanýþlý ve ekonomik olacak þu an için max çýkacak fiyat 3 bin ytl gibi görünüyor. bi bakalým bitsin hepbirlikte tartýþýr en iyisini buluruz inþ. %30 luk bir kýsmý kaldý oda bitsin paylaþacaðým.