NÝVATR MONTU

Başlatan yusuf, Mart 02, 2009, 12:21:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

niva07

sonbahar gibi bu olaya açýklýk getirip yaptýrsak hiç fena olmaz diyorum..

bymuammer

dora

Yazlýk ürünlerde olabilir kýsakollu gibi ne bileyim þapka biliyorum bunlar hep maliyet ama biryerden baþlamalýyýz diye düþünüyorum.
Niva 1041-firefly-Atlantis

MOUNTAINBIKER

yauw montu gecelim 30 tl ye t-short bastirabiliyoruz biz antalya da
dora ile bi ara yaptircaktik..insallah yaptircazz sizden once.is bitsin sizede yollariz.. ;D
konusana kadar isi bitirmeye azz kaldi ;)

bymuammer

abi t-short yaptýracaksak etiket yaptýralým transfer kaðýdýna sonra herkes ütüyle kendi t-short üne yapýþtýrýp ütülesin. olurmu sizce ?

bulentk

ne tür mont düþünüyorsunuz bildiðim bir firma var su geçirmez ürünler yapiyor moto kuryelerin montlarini falan yapiyor su ve hava gecirmiyen tarzda adresi; http://www.acilimltd.com.tr/  fakat sitesi yapim asamasinda oldugu icin katolog göremeyebilirsiniz. üretimini kendim gördüm cok kaliteli.

bymuammer

bu iþi çözse çözse yavuz abi çözer bence :) artýk bi karar verilse güzel olur. ben her karara varým.

kocaali

Alıntı yapılan: bymuammer -  Nisan 21, 2009, 11:11:38
abi t-short yaptýracaksak etiket yaptýralým transfer kaðýdýna sonra herkes ütüyle kendi t-short üne yapýþtýrýp ütülesin. olurmu sizce ?

hocam bu etiket iþi nerede nasýl yaptýrýlýr, nedir maliyeti? mesela istediðimiz renkli bir logoyu baský haline getirebilir miyiz? biraz detay bilgi verebilir misin?
No mud, no fun...

kocaali

Alıntı yapılan: bymuammer -  Mart 06, 2009, 01:10:38
abi dikme iþi pek hoþ durmuyor ama sizler daha iyi bilirsiniz tabi.

ama transfer baský olabilir. transfer kaðýdýna çýktýyý alýyorsun transfer yapacaðýn ürünün üzerine býrakýp 4-5 dk ütüledikten sonra cillop gibi oluyor. ben yapmýþtým 1 yýldýr yýkanýyor sürekli halen solma bile yok.

þimdi gördüm bu yazýný hocam, bu transfer kaðýdýný nereden bulabilirim? üzerine normal printerdan rekli çýktý almak yeterli oluyor mu? bir de çýktýyý aynalý almak gerekiyor sanýrým, ters çýkmamasý için..
No mud, no fun...

MOUNTAINBIKER

ewet ewet guzel bir fikir,herkeze elden verilebilir vatandasda evde yada heryerde utusunu kapar  bir beyaz t shirte yapistirir..asagidaki gibi..

taiga

Yevgeni

Aslýnda Çaðatay bugün hatýrlatmýþtý.
Bu konularda pek tembel olduðum için topu sana salladýmdý Haldun Abi..

taiga

Tam adamýna gönderdin topu Yavuz... :D
Hocam,
Bu iþi Ýstanbuldan birileri halletmeli bence...
Mont kotarýlabilir belki ama yaðmurluk çok daha kolay halledilebilir diye düþünüyorum...
Hatta polar mont yada polar sweat-shirt çok daha kolay olur görüþündeyim...
Çok kasmamak için baþlangýçta polar mont ve/veya polar gömlekle baþlayalým derim...
Baktýk altýndan kalktýk, akabinde bir sonraki sene için mont gibi hamlelere geçeriz...

Yevgeni

Patch tabir edilen etiketler tekstil iþi.
Bursa tekstil memleketi ama orada küçük atölyeler olduðunu sanmam.

Mont bir þekilde bulunur, kritik olan üzerindeki baský, vs. Patch olarak çözülür. Aynen stickerý bastýrdýðýmýz gibi külliyatlý miktarda patch ürettirip isteyene paslarýz, akabinde herkes kendi montuna diker.

Þimdi bu patch denen malzeme aynen sticker ebadýnda ve þeklinde olur. Yani çapý 16 ya da 20 cm olan yuvarlak form.

Nihai nokta, bunu ürettirecek das kapital akabinde makul maliyet..

MCC

patch deyince 2 boy gerekli, biri bizim stickerlardan daha büyük sýrta biri daha küçük göðüs kýsmýna, 2. nokta ise patclerin yýkanmaya dayanýklý olmamasý, iþlenen kumaþ ile iþlemede kullanýlan iplik yýkandýðýnda farklý oranda çektiðinden sabit olmasý kullanýþlý deðil, en iyi ihtimali cýrt cýrt dedikleri amerikan fermuarý dedikleri tüylü meretle sabitlemek. Kaliteli patchler de yok deðil tabiii, fiyat meselesi, bizim  almak isteyeceðimiz miktarlarda imal ettirmek kaça çýkar araþtýrmak gerek.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?