PAS 11 ÝN HÝKAYESÝ

Başlatan reis28, Ağustos 18, 2008, 05:20:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ağustos 22, 2008, 07:46:14
Ukrayna olmadýðý sürece hanýmlar Rus illerine arýza vermez sanki..

Moldavya ya izin çýkar mý... :D

reis28

abiler rus diyarý dedinmi hanýmlarýn tavrý belli neresi olsa farketmez birkere baltacýdan beri adýmýz cýkmýþ ifla olamaz artýk
DURSUN USTA 05364629668

Harun

abi o halde karadeniz kýyýlarýný gezeceðiz deriz eh sonuçta rusya da karadeniz kýyýsý ;D sýrtýmýza bir kaç lada aksesuarý vurduk mu kimse þüphelenmez ;)

ben izin aldým bile hanýmdan ;)

deniz yoluyla ulaþým sürüyorsa aslýnda ucuz yollu da olur hadise

ben haným kýsmýný deðil de patron kýsmýný daha çok dert ederim aslýnda >:(

murat067

ya tr þartlarýnda mükemmel bir çalýþma inþallah daha geliþmiþ çalýþmalarda görürüz...
benimde niyetim ilerleyen zamanlarda buna yönelik olacak...
aracýmýn biraz daha tanýmak amaçlý þimdiki halinde bi süre daha kullanýcam...
ilerleyen zamanlarda aklýmda çok ghüzel bir modifiye var inþallah nakit ihtiyacýnýda ozaman kadar toparlayýp bu iþe kollarýmý sývayacam...
allah kazabela vermesin.....
niva kaçamak aþka benzer...

reis28

Alıntı yapılan: murat067 -  Ağustos 24, 2008, 06:21:47
ya tr þartlarýnda mükemmel bir çalýþma inþallah daha geliþmiþ çalýþmalarda görürüz...
benimde niyetim ilerleyen zamanlarda buna yönelik olacak...
aracýmýn biraz daha tanýmak amaçlý þimdiki halinde bi süre daha kullanýcam...
ilerleyen zamanlarda aklýmda çok ghüzel bir modifiye var inþallah nakit ihtiyacýnýda ozaman kadar toparlayýp bu iþe kollarýmý sývayacam...
allah kazabela vermesin.....

tþkürler bende nivayý önce bir müddet orjýnal halýyle kulandým ve arazide eksikleri nelerdir diye araþtýrdým sonunda bunu yapmaya karar verdim cokta iyi oldu bence TR þartlarýnda nivayý modifiye etmek cok kolay ve basit
DURSUN USTA 05364629668

reis28

yavaþ yavaþ bazý eklemeler de yaptýkca bizim nivaya buraya resimlerini ekliyorum þimdilik öne iki adet sis farý monte ettim nasýl olmuþ

DURSUN USTA 05364629668

Yevgeni

Sisler iyi de, daha önce dikkat etmemiþtim; vinç halatý için makarayý da öne yerleþtirmiþsin, gayet iyi olmuþ..

reis28

evt yavuz daha önce ön makarada yoktu onu sis leri ve resimde pek belli degil ön alt kaplamayýda taktým yavaþ yavaþ eksikler tamam lanýyor þimdi kaldý tavan sepeti þöyle þik bir sepet tavan aydýnlatmalarý,kiriko ve avadanlýgý taþýyacak saglam ve foksiyonel bir sepet birde þinorkel yaptýkmý nivaya uzun  soluklu keþif turlarýna bile cýkar bundan sonra
DURSUN USTA 05364629668

mstconz

Merhaba,
Aranýza yeni katýldým.
pas 11'ri görünce bende niva almaya karar verdim :)
Gerçekten 10 numara bir araba olmuþ.
Ýnþallah kendi niva'mýda bu þekilde tanýtýrým size.
Tabi sizlerin de yardýmý ile olacak.

reis28

þöyle camurlu haliyleylede bir resmini koyayým þuraya dedim

DURSUN USTA 05364629668

meyvesuyutakýmý

Bu araç zaten bu haliyle güzel.

wallpaper yapalým bunu...
bursa fiþnejuice off road team.
forever brb 48...

dora

Reis farlar güzel olmuþ.Ayrýca çamurda aracýn içindeki ruhu çýkarmýþ ortaya....
Niva 1041-firefly-Atlantis

reis28

Alıntı yapılan: dora -  Kasım 25, 2008, 08:42:46
Reis farlar güzel olmuþ.Ayrýca çamurda aracýn içindeki ruhu çýkarmýþ ortaya....

dogru dersin dora niva bu þekilde pikaso taplosu gibi duruyor aslýnda o günün akþamý araziden geldim evin önünde býraktým aracý eve cýktým sabahtan aracýn etrafýnda meraklý toplulugu sarmýþtý cep telefonuyla fotosunu cekenlerden acaba bu araca ne olmuþ diyenlere kadar herkes bende uzaktan insanlarýn meraklarýný gidrmesini izledim bir mütdet
DURSUN USTA 05364629668

dora

Benimde baþýma geliyor çoðu zaman hoþuma gidiyor bu tarz yaklaþýmlar.Örneðin hafta sonu Iþýk ile yaptýðýmýz gezide iki niva arka arkaya sanki askeri konvoy misali insanlarýn yol kenarýnda ayaða kalkýpta arkamýzdan bakýþlarý bayaðý hoþuma gitmiþti.
Niva 1041-firefly-Atlantis

MOUNTAINBIKER

;D
super
arada bir camur banyosu yapmak guzellige guzellik katiyormus,REIS???
onun icin senin keci genc ve guzel kaliyo desene,saklama bizlerden!!! ;)