34 HB 2763 Lada 4x4 M 2011

Başlatan kaneruslu, Ekim 24, 2010, 04:36:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaneruslu

Niva tr ye yeni bir üye daha.Gezilerimizde bizimle olacak.Araç sahibi arif kürklü.

Aracýn þu andaki ekstralarý

Ön ve arka Torsen Diferansiyel

4.3 Ayna Mahruti

Warn vinç

Lassa Ok 144 Lastikler

Thule Bagaj

Telsiz

Eðim ölçer

Araç içi ses ve su izolasyonu

Merkezi kilit ve alarm

Þnorkel

Arb old man emu yaylar (yolda)

impeesa

Valla Kaner Usta, Ellerine saðlýk 10 üzerinden 15 olmuþ yine. Birde Emularla yükseldiðinde de çok güzel olacak. Araç Kaç model ? Birde sepet kaç kuruþ ?
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

aracý yakýndan görmüþ biri olarak þunu diyebilirim ki;tek kelimeyle gýbta edilecek bi arac...
herþeyin en iyisi yapýlmýþ,benim kafamdaki örnek araçlardan birisi de bu araç.

Harun

Alıntı yapılan: impeesa -  Ekim 24, 2010, 07:08:30
Valla Kaner Usta, Ellerine saðlýk 10 üzerinden 15 olmuþ yine. Birde Emularla yükseldiðinde de çok güzel olacak. Araç Kaç model ? Birde sepet kaç kuruþ ?

araç 2011 model

STI Performance

Çok yakýþýklý olmuþ maþallah..

Maestro

bunlara baktýkça içim gidiyor.. iþim geregi toplamak ile vs ugraþacak zamaným olmuyor, arabamýn tamponu sallanýyor 2 haftadýr gidip yaptýramýyorum ( Niva sagolsun :) onu kullanmasý daha zevkli )  inþallah nisan gibi benim 93 ü satýp..üzerine ekleyip   10-15  arasý þöyle toplanmýþ bir þeyler düþünüyorum, sanýrým    Kaner usta ile irtibata geçmek gerekecek.. sitedeki tüm niva lar elinden geçmiþ gibi..   bulurmuyuz Kaner usta ??

kaneruslu

dediðiniz aylarda 2. el temiz niva daha fazla olacaðýndan buluruz :)

niva07

Kaner bey sadece Ýstanbul'da bulunmanýz kendi adýma büyük þanssýzlýk.. Yine dört dörtlük iþ çýkartmýþsýnýz, tebrikler.

kaneruslu

elimizden geldiðince buralardan herzaman yardýmcý olmaya çalýþýrým

Yevgeni

Arif tayfaya dahil olduðunda en öne salalým, hem tecrübelensin, hem yolu açsýn..

kaneruslu