SUZUKI SAMURAÝ SJ 410

Başlatan reis28, Nisan 02, 2009, 05:57:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

reis28

Biri biþimi dedi :D :D Bayabi bitti makine hatta yürüyorda lakin þu trfik iþlemleri ni yaptýrmak lazým  ;D
DURSUN USTA 05364629668

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

BAHADIR

Alıntı yapılan: ecirman -  Mayıs 30, 2012, 07:57:51
Ben gördüm ben gördüm.... ;D ;D ;D

Bende gördüm Emrah, küllerinden yeniden doðmayý bekliyordu.  ;D

Alıntı yapılan: Tolga -  Mayıs 30, 2012, 07:34:32
Oyle deme doktor, Sefakoy cevresinse sabah ezanindan sonra goruldugune dair soylentiler var :))))

Hatta ak sakallý bir dede tarafýndan kullanýlýyormuþ diyorlar.  ;) Bitene kadar Reis ak sakallý dede kývamýna gelir herhalde.

ecirman

Yarýldým valla Bahadýr... :D :D :D
TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003

reis28

Yahu bu ne acele yavaþ yavaþ bitiyor iþte   ;D ;D temiz iþ beþyýlda bitermiþ cogu bitti azý kaldý  ;D ;D
DURSUN USTA 05364629668

akýn61

valla benim gördüðüm tam bir samutank idi. devamýnda da muhteþþem bi araç çýkacak herhalde kesin galiba :)
Bize her yer TrabzoN

Almanyalı

temiz iþ beþyýlda bitermiþ cogu bitti azý kaldý                                                                                                                     yav usta bu iþ malýn iyisi altý ayda  çýkar degilmiydi :D :D :D

reis28

Soydan karýþtýrma  :D :D Ýþte zaman uzayýnca sözü ona göre modifiye ettik  ;D ;D
DURSUN USTA 05364629668

Almanyalı

BAHADIR

Karamandere'de sabah uyanýnca gördüðüm ama resmini çekemediðim bembeyaz, çok güzel ve büyük bir kuþ vardý. Kuþa baktým biraz, sonra fotoðraf makinesini almak aklýma geldi ama kuþ birden bana döndü, yüzüme baktý ve sonra uçup gitti. Çok kiþiye sordum, tarif ettim, netten aradým ama ne olduðunu bulamadým. Reis'in araçta biraz böyle, hayal mi, gerçek mi tam belli deðil. Bende gördüm, direksiyona geçtim ama hala var olduðundan emin deðilim.  :D