SUZUKI SAMURAÝ SJ 410

Başlatan reis28, Nisan 02, 2009, 05:57:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

reis28

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Nisan 03, 2009, 02:35:04
Selam Reis..

Samu kullanan bir Niva'cý olarak sana baþarýlar diliyorum...
Konu ile ilgili yazdýðýn modifikasyonlarý hep düþünmekteyim ama elimiz bir vida sökmeye bile yakýþmýyo ki ;D ;D
ayrýca benim yürüyen çadýr,makassýz versiyon SJ80...senin iþin makaslý SJ410'la biraz daha kolay abi...hadi hayýrlýsý..

sj kac model hocam seninkiler cimi gibi herhalde bara kollu tip onlarada cok güzel modifiyeler yapýyorlar ben maliyet düþük olsun diye eski model tercih ettim makas ayalarla oynamak kolay birde zaten arac komple elden gececek ileriye dönük asýl projem ki daha sonraki yýlarda samunun þasesinde toyata difleri ve þanzýmaný kulanarak farklý bir arac üretmek motoruna varana kadar degiþecek ozman 
DURSUN USTA 05364629668

seyhan

Dursun abi yeni aracýn hayýrlý olsun. Samu'larýn kralýný yapacaðýna eminim. Biran önce hazýrla denemeye çýkalým. Sonucu merakla bekliyorum.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

Mudanyalý

Alıntı yapılan: reis28 -  Nisan 03, 2009, 03:05:49
sj kac model hocam seninkiler cimi gibi herhalde bara kollu tip onlarada cok güzel modifiyeler yapýyorlar ben maliyet düþük olsun diye eski model tercih ettim makas ayalarla oynamak kolay birde zaten arac komple elden gececek ileriye dönük asýl projem ki daha sonraki yýlarda samunun þasesinde toyata difleri ve þanzýmaný kulanarak farklý bir arac üretmek motoruna varana kadar degiþecek ozman 

Selam Reis,

benim samu 96 model...evet,makassýz enj.motorlu tip..yürüyeni, Jimny'e baz olanlardan..
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

Mudanyalý

Yol dediðin doðru vara,

seko

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Nisan 03, 2009, 11:19:00
Selam Reis,

benim samu 96 model...evet,makassýz enj.motorlu tip..yürüyeni, Jimny'e baz olanlardan..

daha büyük foto yokmu :)

Mudanyalý

arabasýna göre fotoðraf kanki... ;D ;D
büyük foto olsa ne olacak...araba minik..
Yol dediðin doðru vara,

seko

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Nisan 03, 2009, 11:32:45
arabasýna göre fotoðraf kanki... ;D ;D
büyük foto olsa ne olacak...araba minik..

iki dingil arasý 130 inç deðilmiydi :)

Mudanyalý

Alıntı yapılan: seko -  Nisan 03, 2009, 11:35:51
iki dingil arasý 130 inç deðilmiydi :)

arabanýn çevresi 130 inç..

aks mesafesi ise 8 inç + bakýnca görünüyo...ahahah ;D
Yol dediðin doðru vara,

seko

topiði kaynatmadan kaçalým :)

dursun abi
allah tekerini düz bastýrsýn diyim.
bu ejderhayý,kýsa süre sonra
pistlerde göreceðime eminim .

reis28

eyvallah seko özcan hocam senin samuda güzel maþallah ama ona kýyýlmaz daha cýtýr duruyor benimki trafikte ömrünü doldurmuþ sayýlýr kemiklerine celikten takfiye yapýp
ormanda azat edicez canavarý trafige salmýycaz malum milete saldýrýr en güzeli arazide acmak zincielerini kudursun kudursun iþi bitincede baglarýz
DURSUN USTA 05364629668

seko

Alıntı yapılan: reis28 -  Nisan 04, 2009, 12:12:25
eyvallah seko özcan hocam senin samuda güzel maþallah ama ona kýyýlmaz daha cýtýr duruyor benimki trafikte ömrünü doldurmuþ sayýlýr kemiklerine celikten takfiye yapýp
ormanda azat edicez canavarý trafige salmýycaz malum milete saldýrýr en güzeli arazide acmak zincielerini kudursun kudursun iþi bitincede baglarýz

araç plakasýz mý olacak .

reis28

Alıntı yapılan: seko -  Nisan 04, 2009, 12:15:50

seko plakasý var fakat biz aracý yaptýktan sonra zaten muayne yapmazlar herhalde o canavar haliyle iki yýl kadar sorun yok ondan sonrada muaynesiz idare eder zaten trafikte kulnmayý düþünmüyorum bende münübüs var taþýyýcý romorkla beraber taþýmak bana daha matýklý geliyor
DURSUN USTA 05364629668

Mudanyalý

Alıntı yapılan: seko -  Nisan 04, 2009, 12:15:50

Serkan kardeþim...þu videoyu bi yüklesende,Reis usta'da bi not verse..standart samuya ;D ;D
Yol dediðin doðru vara,

seko

Mudanyalý

eline saðlýk kankim...saðol.
Yol dediðin doðru vara,