Pazar Gölü

Başlatan impeesa, Kasım 21, 2010, 12:15:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

impeesa

Bayramda 2 günlük kampýmý yapýp evime dönecektim. Lakin oksijene doyamayacaðým hissiyatýyla Keremi aradým. Mesutla haberleþtim. Mesut Ankara dýþýndaydý yarýn dönecekti. Kerem Ýstanbuldaydý bugün yola çýkacaktý, bir grup arkadaþla gezi düzenleyecektik ki program yattý.

Bizde Kerem'in ayaðýnýn tozuyla (yine 2 Keçi) bastýk gaza. Kurboðazý barajý vardý aklýmýzda fakat giremedik baraja. Bizde biraz daha ilerleyip varlýðýný bildiðimiz fakat daha önce gitmediðimiz Pazar gölünde aldýk soluðu.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Önce gölü bulamadýk, Google Earth sað olsun iþimizi kolaylaþtýrdý.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Köyden geçerken gölü sorma gafletinde bulunduk sanýrým :) jandarma bitti dibimizde. Nerden gelir nereye gidersiniz? Necisiniz? BU ARAÇLARLA ne yapacaksýnýz? v.b. sorgu sualin ardýndan kimlik ve araç sorgulamamýz yapýldý :) Gömücü (defineci) olmadýðýmýzý, balýk tutmayacaðýmýzý, alkol bile olmadýðýný beyan ettik lakin meramýmýzý iyi anlatamamýþ olacaðýz ki vedalaþýp ayrýldýktan 10 dk sonra yine geldiler :) Bir kahve ikram ettik arayý sýcaklaþtýrdýk. Birde tripod falan iþe yaradý, fotoðraf çekip döneceðimizi söyledik, gittiler. Ha birde High jacki merak ettiler :)

Keyfimiz kaçtý böylece, birer kahve - sigara içip, bir kaç bisküvi atýþtýrýp döndük .
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

Karakaçan a çok uðraþtýn ama hakkýnýda fazlasýyla veriyosun kardeþ ;) Ýnþallah birdahaki gezilere

impeesa

Alıntı yapılan: mka.mka -  Kasım 22, 2010, 01:37:25
Karakaçan a çok uðraþtýn ama hakkýnýda fazlasýyla veriyosun kardeþ ;) Ýnþallah birdahaki gezilere

Evet sað olsun gezdiriyor. Bir dahaki gezi asgari 3 araba olacak zaten ona göre! :)
"Nivan varsa yolun var!"

MuZiP_06

Hey Hey beni de unutmayýn vergi affý aralýkta cýkacakmýþ,bende katýlýrým bakarsýnýz :)