GENEL OLARAK AKÜ

Başlatan emre_ozk, Şubat 19, 2008, 10:39:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

emre_ozk

arabamýn aküsü bitti arabayý aldýðýmdan beri hiç deðiþtirmedim. 8 yýldýr sorunsuz biçimde kullandým. akü artýk yeter dedi... akünün markasý mutlu yinede mutlu almayý düþünüyorum siz hangi markayý tavsiye edersiniz. ve yeni bir akü tahminen kaç liradýr.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

ERCO

8 yýl bir aküyle ggitiyseniz helal olsun ,akuler 80 ile 140 ytl arasýna degiþik markalat
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

diff-lock86

þahsen tudor kulanýyorum tavsiye edebilirim
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

emre_ozk

Alıntı yapılan: ERCO -  Şubat 19, 2008, 11:46:34
8 yýl bir aküyle ggitiyseniz helal olsun ,akuler 80 ile 140 ytl arasýna degiþik markalat
8 yýldan beri kullanýyoruz bizde þaþkýnlýk içindeyiz 8 ay önce bitti diye akücüye gittik orada ölçüm yaptýlar 14.4 w akým saðlýyormuþ adamýn dediðine göre yeni bir aküden daha iyiymiþ.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

ERCO

helal m olsun valla demek makýnanýn duzgun þarzý var demekdir
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

emre_ozk

Alıntı yapılan: ERCO -  Şubat 20, 2008, 11:29:46
helal m olsun valla demek makýnanýn duzgun þarzý var demekdir
evet abi makinanýn þarzý güzel yeni aküde sordum bugün yine ayný marka mutlu akü
70 amper 12 w 130 ytl dediler. eskisinide 20 ytl ye alýyorlar bendede 3 tane boþ akü var yarý fiyatýna almýþ olurum  ;D
Emre özkaradeniz
Ýzmit

ozkanhoca

daha yeni aldým
72 amper al
cok daha ii

bilgi00

yeni akü alýrken nelee dikkat etmeliyiz. 12v olmalý pekiki 65 veya 75,80 amper gibi seçenekller vamý
Kýbrýstan Sevgilerle
Bilgi

Yevgeni

74 var, 90 küsür de var ama yuvasýna sýðmaz.
74 iyidir..

06niva

Bende de 74 lük Delco var memnunum.

emre_ozk

aküyü daha deðiþmedim yinede araba çalýþýyor hiç bir sorun yok bakýlýrsa bir daha kýþa kadar idare edecek bizi
Emre özkaradeniz
Ýzmit

NÝVA69

Bu arada 8 yýl giden akünün markasý ne? Eðer bulunuyorsa gene ondan almak lazým..
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

emre_ozk

Alıntı yapılan: NÝVA69 -  Mayıs 10, 2008, 08:57:37
Bu arada 8 yýl giden akünün markasý ne? Eðer bulunuyorsa gene ondan almak lazým..
markasý mutlu akü dahada kullanýyoruz ama bu kýþ deðiþmesi gerekecek
Emre özkaradeniz
Ýzmit

NÝVA69

O zaman mutluyla mutlu bir þekilde devam :D

Þaka bir yana Mutlu'nun çok iyi olduðunu ben de duymuþtum.
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

dora

Bende 90 A. kalsiyumlu MUTLU kullanýyorum memnunum.Düþük ýsýlarda rahat çalýþýyor kalsiyum donma noktasýný dengeliyor arabam 4 gün karýn altýnda kaldý anayola 8 km. uzaklýkda düþüne düþüne gittim acaba çalýþmazsa ne yaparým diye tek seferde bastým çalýþtý ayný arabada farklý aküler kullandým o yüzden farký net görüyorum.(MUTLU AKÜ fabrikasý ile bir ilgim yok !)....
Niva 1041-firefly-Atlantis