Kaza geliyorum demez!

Başlatan 06niva, Ocak 25, 2008, 08:34:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bkerti

Maestro abi direksiyon boþluðunu halledemedim galiba benim birazda ondan oldu :)

rahmieken

dün çýkan rüzgar sonucu yan tarafýn çatýsý uçarak geldi. benim arabaya niþanlamýþtý ki kýl payý geçti benim ladamýn yanýndaki arkadaþýn bmwye patladý. sonuç ezik kapýlar ve tavan. hakkaten geliyorum demiyor.

NÝVACI

herkese geçmiþ olsun
hayýrlý berekerli ranazanlar dilerim.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Yevgeni

Niva'da tek kýllandýðým mevzu frenin ani bir durumda aziziliði.
Binek araçta ise, 100 km/s üzerinde giderken direksiyonun sapýtmasý.
Paranoyaya bak..

Maestro

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 03, 2014, 12:29:43
Niva'da tek kýllandýðým mevzu frenin ani bir durumda aziziliði.
Binek araçta ise, 100 km/s üzerinde giderken direksiyonun sapýtmasý.
Paranoyaya bak..

1-arabayý her parkettigimde illaki tavan lambasý sönecek..
2-kapýyý illaki yoklayacaðým..kilitlenmiþmi..
3-vites e bakacaðým ( P de olacak ) gerçi P  de olmassa kontak anahtarý çýkmýyor .
4- el frenine bakacaðým , çekmiþmiyim.
5- arabaya ilk binerken illaki 4 teker e bakýp  ( þirkette aldýðým bir güvenlik eðitimi sonrasýnda çýktý bu paronoya ) araba kurcalanmýþmý vs emin olacaðým ( very imporsýbýl ýz ya  bomba yerleþtirme izi vs varmý )
6- Sigarayý yakmadan önce filtre kýsmýna üflerim.
7- Kagýt bardakta bir þey içeceksem illaki içine üfleyip mikroplarý atarým  ;D

Harun

Alıntı yapılan: Maestro -  Temmuz 03, 2014, 12:53:10
1-arabayý her parkettigimde illaki tavan lambasý sönecek..
2-kapýyý illaki yoklayacaðým..kilitlenmiþmi..
3-vites e bakacaðým ( P de olacak ) gerçi P  de olmassa kontak anahtarý çýkmýyor .
4- el frenine bakacaðým , çekmiþmiyim.
5- arabaya ilk binerken illaki 4 teker e bakýp  ( þirkette aldýðým bir güvenlik eðitimi sonrasýnda çýktý bu paronoya ) araba kurcalanmýþmý vs emin olacaðým ( very imporsýbýl ýz ya  bomba yerleþtirme izi vs varmý )
6- Sigarayý yakmadan önce filtre kýsmýna üflerim.
7- Kagýt bardakta bir þey içeceksem illaki içine üfleyip mikroplarý atarým  ;D

:o :o :o

Maestro

Ufakken Muska yazýp boynuma takmýþladý , Çocukluk iþte utanýrdým Muskadan , bide tembih etmiþlerdi ...

'' aman ha , muska varken üzerinden kimse atlamasýn sonra boyun uzamaz  cüce olýursun  ??? ''

Mahallenin Çocuklarý ,  uzun eþek  veya  üzerinden  atlamaca oynadýklarýnda  ben sebepsiz yere oynamazdým , onlarda buna bir anlam veremezlerdi.

Kemeraltý vs Konaða gitmek durumunda  büyük bir problem ile karþýlaþmýþtým ..   Teller , evet  heryerde elektrik telleri telefon telleri vardý ve ben hepsinin altýndan geçiyordum  ???  ve  Cüce kalacaktým ...!!  hoþ Otobüs gittiði yoldan  gelse problem olmayacak... ama gittiði yoldan gelmiyorki  ? 

evet , 14 yaþlarýndaki genç in baþý dertte  ::) 

ne yapmalý ne etmeli dedi ?  sordu bir büyüðüne..  yanýt basit idi...

'' sende Otobüs ile gitme , yaya git yay gel , gittiðin yoldan aynen geri gel ''

öyle yaptý cahil genç , onca yolu hep yayan gitti ve yayan geldi   ;D

bir gün dellendi ,  '' al  atýný Severim týmarýný ''  dedi ,   muskasýný koparýp Konak ta denize attý ,   artýk bütün Otobüsler onundu .

Bu arada , Cüce kalmadý , þu an 1.86 dolaylarýnda dolanmakta.