8. ÝSOFF OFF-ROAD OYUNLARI 2007 / SAKARYA/PAMUKOVA-ERCOVA YAYLASI

Başlatan taiga, Eylül 14, 2007, 10:58:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

MCC

Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

MCC

dün ademi, erco ben tatlýsu avý konusunda idman yaptýk, erco iyi biliyor tatlýsu olayýný, bize bayaðý öðretti, balýk varsa sapanca da kesin çekeriz diyorum, bu arada dünün bilançosu enteresandý; 25 aynalý sazan,1 tatlýsu kefali, 2 su kaplumbaðasý, 3 kerevit ve havuzlarýmýz ve akvaryumlarýmýz için 50-60 tane yavru balýk  ;D

ERCO

aynalý  sazanlar 28 tane ben de vardý 5 tane de sen aldýn cagtay akvarüma 33 toplam
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

akademic

ERCO

www.guvenlada.com

Yevgeni

ÝSOFF sitesinde etkinlik mekaný Bolu görünüyor. Aladaðlar'da göl falan vardý sanýrsam, kurumadýysa tabiy..

seko

ERCO

www.guvenlada.com

akademic

arkadaþlar bu gün trt de isoff un bi gezisini izledim içlerinde hiç niva yoktu ve çok zorlu parkurlardan geçtiler açýkcasý bizim araçlar ne yapar diye düþünmedim deðil.

Yevgeni

Sence ne yapar? Ya da sen ne yapmasýný istedin?
Ýstediðini yaptý mý?

akademic

benim nivanýn lastikleri arazi deðil  toyo yol tipi lastik var ....
ben kuru zeminde kaya, taþ engebede sorun yaþamadým ama çok çamurda kullanmadým endiþem ondan. birde izmire dönmek var geriye 6-7 saatlik yol yapacaðýz 

akademic

birde gördümki yanýmýza mutlaka göveç almak gerek daðda süper olur kuzu güveç

Yevgeni

Ýda (Edremit) gezisinden dönerken Bandýrma'da bir kasise hýzlý girdim.   Sol rot daðýldý. O halde Yalova'ya kadar geldi. Daha giderdi, orta diferansiyeli kilitlemeyi akýl etseydim arkadan itiþli devam edebilirmiþim. Yani bu cihaz görüntüsünden fazlasýný yapabiliyor. Dolayýsýyla Ýzmir'e dönersiniz, hem yanýnýzda Erco olacak.

OK144 olduðu sürece çamurdan korkmana gerek yok. Lastik çamurun altýnda tutunacak sert zemin bulduðu sürece kavrýyor ve yürüyor. Yani aracý beline kadar çamura gömsen bile OK144 tutunuyorsa geçer.

Normal binek lastikle çamura girmezsin, dolayýsýyla derdin de olmaz. Sonuçta parkurda aracýn ne kadar sekebileceðini bildiðin sürece sorun yok. Yani binek lastikle çamurda batacaðýný bile bile çamura girmezsin. Tutunmayan lastik ne kadar ilerler ki?

akademic

evet benimde aslýnda süreki antalyada çalýþmalarým oluyo daðlarda bitkilerle lgili niva hep izmire getirdi beni.. erco zaten bu gün izleseydi programý kesin getirmezdi nivasýný çünkü çalýlar çizer diye kýyamazdý :)

MCC