8. ÝSOFF OFF-ROAD OYUNLARI 2007 / SAKARYA/PAMUKOVA-ERCOVA YAYLASI

Başlatan taiga, Eylül 14, 2007, 10:58:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

Anakamp.org dan Özdal hoca (mycamper) Gezenbilir forumunda þöyle yazmýþ...

"Saðlam bir kaynaktan aldýðým bilgiye göre Bolu yerine Sapanca'da yapýlmasý planlanýyor; bu hafta keþif yapýlýp, önümüzdeki hafta ÝSOFF üyelerine ve kamuoyuna duyurmayý düþünüyorlar."

ÝSOFF un geçen yýl Bolu offroad kulübüyle takýþtýðýný duymuþtum, ancak oyunlar gene de Bolu daðlarýnda baþka bir yerde yapýlýr diye tahmin ediyordum...

Bakalým yakýnda çýkar kokusu...

dogan54

Haldun,
istermisin Sapancaya alýnsýn...Hani Bolu daðlarý kadar olmaz belki ama buralarýda fena deðildir bilirsin..Aslýnda Bolu iþime gelir,yeni yerler keþfetmet iyidir.Hadi hayýrlýsý.
4x4 baska,
NiVA baska..

akademic

ben de izin aldým canýmm....  hep beraber özgür ve doðayla iç içe bir gezi olacak

akademic

Arkadaþlar güzel bir gezi olacaða benzer... bende eþimle gelmek isterim ama onun iþ durumuna göre bell olur.size þimdiden söyleyyim .MCC nin çadýrýný 1 km uzaða koyalým derim oda tabiata zarar verir ama rahat uyuruzz :)
raký bira þarap hepsi uyarr yeterki muhabbet olsunn....

akademic

o günde kesin yorgun olursun gibime geliyoo malum yolll:)
yan, gene uyku yokk bize

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

taiga

Alıntı yapılan: dogan54 -  Eylül 14, 2007, 12:28:28
Haldun,
istermisin Sapancaya alýnsýn...Hani Bolu daðlarý kadar olmaz belki ama buralarýda fena deðildir bilirsin..Aslýnda Bolu iþime gelir,yeni yerler keþfetmet iyidir.Hadi hayýrlýsý.

Valla abi Boludaki yer aslýnda geniþ bir kitleyi almasý, orman vb açýsýndan çok uygun bir yer...

Ancak Sapanca civarý da cidden enfes...

Hayýrlýsý abi... Her iki yerde bize uyar doðrusu...

Ýzmir tayfasý erken ulaþabilirse Bursaya, kamp alanýna onlarla beraber giderim...

Gördüðün gibi heyecanla bekliyoruz abi... ;D

Yevgeni

Açýkçasý neresi olursa olsun ben foto muhabiri þeklindeyim. Bol bol fotoðraf çekeceðim..

ERCO

sabýrsýzlýkla bekliyoruz inþallah sapanca olur daha yakýn gibi gorunuyor fazla yorulmayýz
www.guvenlada.com

MCC

Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

ufo

Alıntı yapılan: taiga -  Eylül 04, 2007, 03:30:44
Bu arada birileri þu naylon þeritlerden bulabilirse çok rahat ederiz...

Kamp yaptýðýmýz alaný o naylon þeritle çevirince (ki her grup yaklaþýk öyle yapýyor) çok rahat oluyor...

Geçen sene kodosk unkiyle çevirdiydik...
:D

kesin faydalý ve gerekli diyorsanýz, ben metro-koçtaþ-bauhaus'ta bakar temin etmeye çalýþýrým.

Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

taiga

Üstad,

Elbette kesin gerekli ve elzem deðil...Sadece kolaylýk saðlýyor...
Ben sadece hani belki arkadaþlardan biri þantiyede çalýþýyordur yada bu tür bir malzemeyi kolayca edinebileceði yerdedir diye yazdým onu...
Yoksa gidip marketlerde aramaya gerek yok...
;D

ufo

sorun deðil, zaten gittiðim yerler.
gidince bakar, bulursam alýrým.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

ERCO

oooopp bend var o þeritden aþa yukarý 300mt kadar lada klubunun gezisinden kaldý fazla almýþdým gelirken getiririm.. ;)
www.guvenlada.com

taiga