23 LA 397 1987 Defender Camper :)

Başlatan bymuammer, Mayıs 20, 2013, 11:44:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: bkerti -  Mart 27, 2015, 11:05:11
Defenderi bir yerde kiralamak istiyorum önce. Hiç kullanmak nasip olmadý þimdiye kadar. Ama niva dan sonra çok konforsuz gelmez sanýrým. Geçen bir yýlda anladým ki ben aracýmýn arazi kabileyeti olmasýný seviyorum. Ama aslen piknikçiyim. Sert araziye girmek gibi bir derdim yok. Araçtan inip yürüyerek devam edebiliyorum. Defender görünüþü ve büyüklüðü itibarý ile içinde kamp yapmak harika olur sanýrým. Þehir içi trafikte de önemli avantajlarý vardýr. Minibüsçüler hareket çekemez mesela :) Nivaya da çekemiyorlar o ayrý mevzu tamponlar ve çeki demiri saðolsun :) Ýkinci araç olarak þehiriçi küçük bir araç bakýnýyorum hala ama ikinci araç defo neden olmasýn? Artýk deliririm herhalde. bir niva arza verir bir defo sanayide kamp yaparým :)

Arazi kabiliyeti olarak standart niva+ok144 fazlasýyla yeterli yeter ki kullanmasýný bilelim ekipteki gýrtlak dolu araçlarla her yere gidebiliyoruz ama ekipteki standart araçlar niva kadar iþ yapamýyor malesef.. sýkýntý yok pilotaj herþey  ;D Arýza kabiliyeti olarak evet niva arýzaya biraz fazla yatkýn ama bakýmlý bir niva kolay kolay yolda býrakmýyor ve zannetmeyin ki diðer araçlar arýza vermiyor her þey güllük gülistanlýk hafta sonu 1 gün offroad hafta içi sanayi diye bir deyim bile var  ;D

bkerti

Alıntı yapılan: muhammedcelik1983 -  Mart 27, 2015, 11:54:15
Arýza kabiliyeti olarak evet niva arýzaya biraz fazla yatkýn ama bakýmlý bir niva kolay kolay yolda býrakmýyor ve zannetmeyin ki diðer araçlar arýza vermiyor her þey güllük gülistanlýk hafta sonu 1 gün offroad hafta içi sanayi diye bir deyim bile var 

Abi hep abdestli biniyorum ama :) arabayý benden önce kullanan satýn aldýðým abinin küçük yiðeni çapkýndýr biraz :) Ýç dýþ 40 su yýkatacaðým arabayý :)

bymuammer

abiler kaçak kat promejeme baþlamýþ bulunuyorum :) haftaya bitmiþ olur tamamen inþ. :) baþlamadan gözüm çok korkuyordu ama iþin içine girinçe abartýlacak bir zorluðu yok gibi geldi bana. umarým sorunsuz bitirebilirim.

Yevgeni

Ýçeri bir roll cage ister Muammer Abi..

bymuammer

kesinlikle abi sýradaki proje o ama çok hassas bir iþ olduðu için nasýl yapacam onu bilmiyorum iþte :)