Bolu, aladaðlar, ocak 08

Başlatan yusuf, Ocak 08, 2008, 09:30:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

12 -13 ocak tarihlerinde Bolu, Aladaðlar'da bir fotoðrafci ile birlikte dolaþacaðýz. Tek arabayýz. Katýlmak isteyen olursa seviniriz.

taiga

dogan54

Biraz daha detay verirmisin Yusuf bey.
Kar,Niva ,Fotoðraf,Doða ilginç olur...
4x4 baska,
NiVA baska..

diff-lock86

evet gerekli açýklamalarý bekliyoruz sayýn modumm ;)
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

yusuf

Benim konaklama yerim burasý. Filiz makarnayý geçtikten sonra (Bolu Ankara çýkýþinda)

Kartalkaya yolu üzerinde. Cumartesi öðlen orada olacaðým. Pazar günü, Bolu offroad oyunlarýnýn yapýldýðý bölgede turlamayý planlýyorum. 0523 275 46 23 yusuf.

sapanca'dan net 155 km. 1 saat 32 dak.

yusuf

Arkadaþlar

Bolu Aladaðlar Orman iþletme müdürü ile konuþtum. Yarýþlarýn yapýldýðý Kýzýk yaylasýndaki tesislerde konaklama imkaný var. Yatak baþýna 20 ytl. Bol odun veriyorlar. Baþka birþey yok.  Yemek: KOnaklamaya dahil deðil fakat mutfak ve kap kacak var. Yiyecek getirmek gerekiyor. Yiyecekleri Bolu'dan almanýz gerekli.

Ben bu yeri biliyorum. Karar verseniz rota ve koordinatlarýný veririrm.

Hasan bey iyi birine benziyor.

Hasan BAÞYÝÐÝT - Orman Ýþletme Müdürü
Ýþ Telefonu         Cep Telefonu      E- Posta
0374 262 96 90      0505 400 67 28    aladag@ogm-boluobm.gov.tr

Yevgeni

Fikir ortaya çýktýðýndan beri kafam oralarda amma yýlbaþýný iþyerinde geçiren bünye normal vakitte tabiyki iþyerinde..

taiga

Müdür beyi aradým...

Orada farklý büyüklüklerde tesisler varmýþ...

Lojman, misafirhane vb. gibi...

Sayý bildirmemiz gerekiyor...

Bursadan Serkanla konuþtum...

Hafta sonu programý olduðundan gelemiyor...

KOCAELÝ, SAKARYA VE ÝSTANBULDAN KATILACAK DOSTLAR VAR MI...

Fatih Yazýcý

13 ocak 2007 tarihinde gezenbilir.com sitesinin þilede tanýþma ve ufak yollu bir soft off-road gezisi olacak. daha önceden oraya rezervasyon yaptýrmýþtým. boluya gelmek isterdim ama , maalesef ayný tarihe çakýþtý. size iyi geziler diliyorum. kazasýz belasýz inþallah...

gezilecek yerler hakkýnda sülüklü göle (dokurcun) gitmenizi tavsiye ederim. abantý aþýnca mudurnuya baðlantý yolu var.
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

yusuf

fatih
Kendine ve arabana mukayyet ol. Gaza gelme.

Fatih Yazýcý

uyarýlarýn için teþekkürler abi.
bakalým allah hakkýmýzda hayýrlýsýný versin :)
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

yusuf

istanbul'dan buraya molalar dahil 4 saatte geldim. Ortam süper.

Kar diz boyu. 1430 m deyim.

Bakalým yarýn tek araba  nasiý off çekeceðiz. 

Tolga

Resimleri bekliyoruz Yusuf abi.
Tolga

dogan54

Yusuf bey,
sen Bolu Aladaðlarý gez,temiz havayý al,harika manzaralarý seyret, sonra gel pazartesi iþ baþý yap..Olacak iþ mi bu þimdi.? :D ;D ;)
4x4 baska,
NiVA baska..

yusuf

Eee abi, bu keçi dediðimiz þey Ortaköy'den Sapanca'ya 50 ytl yakýyor. Dükkana dönmeyip de ne yapalým ?

ALADAÐ NOTLARI
Aslýnda katýlan olmadýðý için fazla birþey yapamadým. Ayrýca bu iþler kadýnlarla zor!

KALACAK YERLER:
1, Benim kaldýðým yer www.nevavilla.com  Çok þirin ve sicak atmosferli bir butik otel. Yalnýzca 6 odasý var.  Nevin Haným ve Erol bey iþletiyor. Kayak mevsiminde 90 ytl. Oda + kahvaltý + 5 çayý (börekli) + akþam yemeði.  Biz çok rahat ettik. Ve memnun kaldýk.

2, Ýl özel idaresi Kartalkaya dinlenme tesisi. 0 374 218 90 13. Tesis amiri Metin Taþ. Tam pansiyon 55 ytl. Halka açýk.

Fotolar: Cem Ecevit