yedek parça

Başlatan kulecci, Mart 18, 2007, 10:44:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

kulecci

Sevgili Ladacýlar,
94 model nivam için ön kelebek camý çerçevelerini aramaktayým.Malumunuz yýllarýn verdiði yorgunlukla aþýrý paslanmalar var.Nerden alabilirim(internet ya da yedek parçacý)Bana bu konuda yardým ederseniz sevinirim.Çok teþekkürler.

ERCO

valla biraz zor bulunuyor ama istersen getirtiriz .bence ladýr kelebek camlarýný komple cam yap yeni modeller gibi . kelebek camýna vercen parayý komple cama cevir daha hesaplý cýkar. deri. ama ile de kelebek camý istiyorsan yardýmcý olabiliriz  email.guvenotola@hotmail.com.. 05425252563 de ulaþabilirsiniz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

kulecci

çok teþekkürler ben þu komple cam iþini bir araþtýrayým.dediðiniz gibi daha mantýklý olabilir.

ERCO

aynen katýlýyorum ve cok iyi de oluyor hem de makinayý acýyor
www.guvenlada.com

GÜVEN LADA

Ýsterseniz arka yan camlarýda açýlýr sürgülü cam yaptýrabilirsiniz bence çok iyide oluyor,yaz sýcaklarýnda nivayýn içi daha serin olmasýna çok faydasý var

taiga

Alıntı yapılan: GÜVEN LADA -  Mart 21, 2007, 02:06:43
Ýsterseniz arka yan camlarýda açýlýr sürgülü cam yaptýrabilirsiniz bence çok iyide oluyor,yaz sýcaklarýnda nivayýn içi daha serin olmasýna çok faydasý var

Mümin bey,

Öncelikle foruma hoþgeldiniz.

Bu arada bilmeyen arkadaþlar için yazayým, Mümin bey Lada yetkili yedek parçacýsýdýr. Kendisi yedekparça konusunda her zaman bizlere yardýmcý olmuþtur/olmaktadýr.

Bu arka sürgülü camlar için kimilerinde sýzdýrma vb. yaptýðý söyleniyor. Bazý kullanan arkadaþlar ise çok memnun.

Sizin elinizde bu arka camlardan mevcut mu acaba? Yada nerede montaj yaptýrýlmasýný tavsiye edersiniz?

kulecci

Yedek parça hakkýnda danýþabileceðimiz birinin olmasý gerçekten çok güzel. :)ben ve babam nivayý epey bir topladýk,fakat her an bulamayacaðýmýz daha doðrusu kaba iþler bittikten sonra sona kalan parçalar var.Mesela 94 nivanýn kültablasý bulunabilirmi?Ýlginize teþekkürler,yardýmcý olan kiþileri bulmak çok güzel.

ERCO

benim arka camlar surgulu yeniyken gayet iyidi ama ama þimdilerde cok youn yamur yagdýndn su damlacýklarý goruyorum ic kýsýmlarda o da zamanla cam fitilini sertleþmesinden oluyo ... ayrýca camcý arkadaþa sordum þimdi yapdýrsak kaca mal olur diyr 250 ytl dedi
www.guvenlada.com

cihanhorasan

ERCO USTA ne kadar oldu siz taktýralý?
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

dogan54

Benim de kelebek camlarýnýn metal kýsýmlarý paslanmaya baþladý..Komple cam yapma fikri iyi ama yazýn kelebek camýný açtýðýnýz zaman içeriye giren hava miktarýný komple camda bulamazsýnýz..Bana bir camcý "bu garibanýn klimasý abi sakýn deðiþtirme "demiþti..Þimdilik idare ediyor kullanýlmaz hale gelirse ben yinede kelebek camý bulmaya çalýþacaðým..
4x4 baska,
NiVA baska..

MCC

benim kelebeklerde de olmuþtu ayný problem, 2 yýl önce ince zýmpara ile güzelce temizleyip nikelaj sprey boya ile boyamýþtým, yeni yeni tekrar pas yaptý, yenisini bulana kadar geçici bir çözüm olabilir sizin için de.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

ERCO

ben takdýralý 5 sene falan oluyor arka surgulu camlarý takdýralý
www.guvenlada.com

taiga

Alıntı yapılan: dogan54 -  Nisan 02, 2007, 11:34:21
Benim de kelebek camlarýnýn metal kýsýmlarý paslanmaya baþladý..Komple cam yapma fikri iyi ama yazýn kelebek camýný açtýðýnýz zaman içeriye giren hava miktarýný komple camda bulamazsýnýz..Bana bir camcý "bu garibanýn klimasý abi sakýn deðiþtirme "demiþti..Þimdilik idare ediyor kullanýlmaz hale gelirse ben yinede kelebek camý bulmaya çalýþacaðým..

Açýkçasý benim nivada da kelebek camý olmasýný isterdim.

Onun keyfi bambaþka ...  ;D

Bence de kelebek camýnda devam edin...

ufo

bence de kelebek camý faydalý bir özellik.
belli bir açýya getirince yazýn püfür püfür oluyor.
ben de benim araçta olmasýný isterdim doðrusu.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

ERCO

arkadaþlar isterseniz on kapýlarý camlarýyla beraber degiþtirelim ;D ;D
www.guvenlada.com