kapý fitilleri

Başlatan Maestro, Ekim 30, 2010, 01:05:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Maestro

Arkadaþlar selamlar..  Kapý ve bagaj fitillerim eski.. degiþtirmek istiyorum.. bir zamanlar ford taunus uma degiþtirmiþtim.. sanýrým reno fitilimi ne kullanmýþtýk.. Niva larýn durum nedir ? bana maliyeti ne olur   bilgilendirirseniz sevinirim.. bu meret metre  olarakmý satýlýr..

emre_ozk

Alıntı yapılan: zirvelerin sesi -  Ekim 30, 2010, 01:05:27
Arkadaþlar selamlar..  Kapý ve bagaj fitillerim eski.. degiþtirmek istiyorum.. bir zamanlar ford taunus uma degiþtirmiþtim.. sanýrým reno fitilimi ne kullanmýþtýk.. Niva larýn durum nedir ? bana maliyeti ne olur   bilgilendirirseniz sevinirim.. bu meret metre  olarakmý satýlýr..
evet metre olarak satýlýyor. ben 2.5 tlden metresini almýþtým. Alýrken ustaya aracýn fitillerini göstermiþtim.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

impeesa

Alıntı yapılan: zirvelerin sesi -  Ekim 30, 2010, 01:05:27

Dün orjinalleri sordum, iki kapý için 55 TL dediler.
"Nivan varsa yolun var!"

Maestro

teþekkürler...  bugün yakýnýmdaki küçük sanayi sitesine bir ugrayayým bakayým.. olmassa 1. sitede bir yer vardý aklýmda olan..  geliþme olursa yazarým...

Bigalý Mustafa

Siteden kaner oto ile görüþün ben ondan aldým orjinal arka bagaj için ve 15 tl
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)