Ýlkbaharda YENÝCE ORMANLARI

Başlatan yusuf, Kasım 28, 2009, 10:51:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

farmacc

Bu tarihlerde yürüyüþ aðýrlýklý bir etkinlik düþünüyorduk ,bu yüzden katýlamayacaðým fakat yürüyüþ parkurlarýný biz de Yenice bölgesinde düþünüyoruz.O yüzden yolun tümünde olmasa da karþýlaþma hatta kampta size katýlma ihtimali yaratmaya çalýþacaðým.Umarým orada görüþürüz.

kutman

Yavuz abi merhaba,

Saat 19 gibi adapazarýnda buluþmak teorik olarak çok iyi olur.

Ancak iþ çýkýþý avrupa yakasýndan bunu gerçekleþtirebilmemiz biraz zor görünüyor.

Yusuf abiyle de konuþtuk, en iyi ihtimalle saat 18 gibi sinefekt önünden hareket etsek trafik yoðunluðuna göre 20:30 gibi buluþma yerine anca varabiliriz diye düþünüyorum.

Çay parasýný vermekten imtina etmiyoruz ancak sizi bekletmiþ olamýy da istemeyiz

Yevgeni

Ortalama iþ çýkýþ saatini düþünmemiþtim.
Akþam 18:00 gibi Ýstanbul hareket, 20:30 gibi Sapanca buluþma o halde..

yusuf

Tamamdýr

1. yusuf +Osman + aslý
2 Yevgeni + Hasan
3. Ayrýntý
4. taiga+emel+erdem
5. Emrah + Gülþah (Kia Sorento)

Babacandar ?

kutman

Yusuf abi merhaba,

Bungalow da kalacaklar için yer ayýrtacakmýyýz?

Yevgeni

Ayýrtýyorsak benim tayfa için 3 kiþi..

yusuf

Ben çadýrdayým.

Aslý'da telefonlarý var. Önceden görüþmüþtü, Onunla temasa geçip yer olayýný çözebilirsiniz.

Yevgeni

Mustafacandar akþam 7 gibi çýkabiliyormuþ iþten.
Musti ile birlikte direkt Yedigöller yapacaklar..

yusuf

Oh be gene güzel ýsýnacaðýz geceleri

Yevgeni

Ýlk gece deðil ama.
Ýlk gece bu görevi Tuncay'a verelim. Malum adam sürekli daðlarda dolanmýþ askerlikte..

yusuf

Yedigöller'de izin vermezler açýkta ateþe.

Bungalovlar tutulmuþ. Orada þömine yakma görevi veririz.

yusuf

1. yusuf + Osman + aslý
2  Yevgeni + Hasan
3. Ayrýntý
4. taiga+emel+erdem
5. Emrah + Gülþah (Kia Sorento)
6. Babacandar + Musty

wastiee

çok kararsýzdým, gelsem mi gelmesem mi diye düþünüp duruyordum kaç gündür. sabah park halindeyken çok güzel çarpmýþlar, sorun kendiliðinden çözüldü. Aracýn çarptýðý tarafta çamurluk, ön panel, ön ýzgara (ýzgara yanlamasýna öteki aracýn tamponuna ve farýna girmiþ, ama her nasýlsa benim far saðlam), öteki tarafta kaldýrým taþýndan dolayý kýrýk ya da kesik bir rotil, azýcýk ezilmiþ jant. Sigorta güzel þey de zamanlama fena oldu tam tatil öncesi..
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

colins

Alıntı yapılan: wastiee -  Nisan 22, 2010, 12:12:04
çok kararsýzdým, gelsem mi gelmesem mi diye düþünüp duruyordum kaç gündür. sabah park halindeyken çok güzel çarpmýþlar, sorun kendiliðinden çözüldü. Aracýn çarptýðý tarafta çamurluk, ön panel, ön ýzgara (ýzgara yanlamasýna öteki aracýn tamponuna ve farýna girmiþ, ama her nasýlsa benim far saðlam), öteki tarafta kaldýrým taþýndan dolayý kýrýk ya da kesik bir rotil, azýcýk ezilmiþ jant. Sigorta güzel þey de zamanlama fena oldu tam tatil öncesi..
Geçmiþ olsun Kerem

farmacc

Alıntı yapılan: wastiee -  Nisan 22, 2010, 12:12:04
Abi geçmiþ olsun.