Öldük mü abiler, bir ses verin.

Başlatan atinco, Şubat 09, 2017, 04:09:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

atinco

diff-lock86

Bu forumla ilk tanýþtýðým zamanlarý hatýrlýyorum da çok aktif kullanýcýsý vardý, Rahmetli Yusuf abilerin muhabbetlerini takip ederdim . msn falan vardý o zamanlar hala, çok keyifliydi be.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

suat

Merhaba dostlar,Elhamdülillah þükürler olsun yaþýyoruz,
resim yükleyemiyormuyuz?

Harun

Harputlu selamlar.
Ben "hizli resim yukle" diye yaziyorum arama motoruna, oradan yuklerim.

Niva67

Merhabalar..

Konu baþlýðý :Öldük mü abiler, bir ses verin..

El cevap ; ''Bu forum daki LADA' cýlar ölmez!.''

Tabii ki,  fiziken aramýzdan ayrýlmýþ bulunan arkadaþlarýmýz oldu ama, hatýralarý ile, halen aramýzdalar..

Hepsini, saygýyla anýyorum...

Yaþadýðýmýz hayat þartlarý malum.. Bazý arkadaþlarýmýz zaman zaman forumda aktif olabilirken, bazen de ortadan kaybolabiliyorlar..

Forumumuz, her ne kadar fazla hareketli olmasa da; harun arkadaþýmýzýn iþaret ettiði gibi, yine de sosyal medyadaki

benzerlerinden daha önemli bir platform. NIVA hakkýnda, paha biçilmez bir Türkçe bilgi-tecrübe paylaþým ortamý..

Bunu da, forumun altýndaki istatistik kýsmýndan anlýyoruz. Forum, azýmsanmayacak sayýlardaki ziyaretçiler tarafýndan sürekli izleniyor.

Þahsen ben, bazý saðlýk sorunlarýmýz sebebi ile, aylardýr NÝVA'm dan ayrýyým. o memlekette evin altýndaki garajda, ben ise Ankara' da.

Dünya iþleri müsaade etmediði için,aracýn Ekim ayýnda yaptýrmam gereken fenni muayenesini bile yaptýramadým..

Kýsmet olur da birkaç haftalýðýna memlekete gidebilirsek, muayeneyi o zaman yaptýrabiliriz inþaallah..

Demem o ki; hep birlikte yaþadýðýmýz þu ortamda, NIVA forumu' na pek sýra gelmiyor. Ama, yine de forumumuz, aklýmýzýn bir köþesindeki

yerini koruyor. Herkese, NIVA' sý ile saðlýklý, mutlu, huzurlu günler dilerim..

Saygýlar, sevgiler..

Harun

Suat Amca gecmis olsun.
Umarim ciddi birseyin yoktur, bir an evvel Nivanla kavusursunuz.
Acil sifalar...

Niva67

Alıntı yapılan: Harun -  Aralık 18, 2021, 10:03:35
Suat Amca gecmis olsun.
Umarim ciddi birseyin yoktur, bir an evvel Nivanla kavusursunuz.
Acil sifalar...

Çok teþekkürler..