NivaTR Sticker

Başlatan Sarp, Eylül 23, 2014, 12:20:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sarp

Merhabalar.

Aracýmýn kapýlarýna bir baykuþ dövmesi yaptýracaðým yakýnda. Hazýr onu yaptýrýrken bir de NivaTR etiketi yaptýrmak istiyorum. Bu forumda saðlam bilgi arþivim oldu.

Reklamýný da yapmak isterim. Ancak google'da bir tane görsel çýkýyor, o da kopyalanmýyor. Sizlerde NivaTR etiketinin makineden bastýrýlacak þekilde görseli var mý?

Rasta_Baba

Ayný soruyu bende sorsam çok mu ayýp olur ?

babaluga

Burada çeþitli sticker olabilecek görüntüler paylaþtým, millet bizim NivaTR sticker imiz var bunlara gerek yok dedi..
Evet sizin var sadece, bizim yok ama..gülücük kýl tüy vs.. 
Bari dosyasýný freehand,illustrator olmadý jpeg (büyük boyutlu) vs atýn da bastýralým.. Arkadaþ arýyorum arkadaþ (bilenler bilir) yine gülen surat vs.. iki nokta üs... kapa parantez..

Yevgeni

Sticker isteyenler kargo bilgilerini paslasýnlar.
Göndereyim..

hasandivriði

merhabalar   sayýn Yevgeni   arabama yapýþtýrmaktan  mutluluk duyacaðým. TCDD   Divriði  Lokomotif  Depo  Müd.     Sivas/ Divriði    .              Hasan    Yýlmaz

Rasta_Baba

Merhabalar ;

Mustafa Can ÖZCAN / ÖZCAN MAKÝNA
29 Ekim mah. 304/1Sokak No:7 Yazýbaþý/Torbalý/ÝZMÝR

fatih61

Fatih Yasin YILMAZ Trabzon Adliyesi 1. Asliye Ceza Mahkemesi Kalemi No:225 Merkez/TRABZON
Yavuz abi þimdiden teþekkürler.

natillus_71

Ovacýk mah. Ýzmir Cad. 58/C Kýrýkkale (KARAAÐAÇ MÜHENDÝSLÝK)

Þimdiden teþþekkürlerrr :)

Yevgeni

Biraz bekleyip kargo ortamýna tek gidiþte hepsini göndereceðim.
Bakalým baþka isteyen var mý..

Sarp

Yavgeni abi özel mesaj gönderdim sana geldi mi, adresimi buradan mý vereyim?

Uluztore

Niva'dan önce sticker alsam nasýl olur ki acaba  ::) ;D

Yevgeni

BAKKAYA

Merhaba,
Þimdiye kadar Tiþört ve þapka aldým bir tek sticker  eksik onuda tamamlarsak koleksiyon eksiksiz olacak.

Bende NivaTR sticker  rica ediyorum.
Adresim:Bülent AKKAYA Esenler Cad.Ayrancý Sanayi Sitesi Yaþar Doðu Sok.No:8 (TERGAN A.Þ.)  Bayrampaþa/ÝSTANBUL

Bülent AKKAYA

KAYSERÝLÝ NÝVACI

merhaba stýcker ýstýyorum lütfen
KÖÞK MAHALLESÝ GARÝPÇE SOKAK ÇÝLEK APARTMANI KAT:6/11 MELÝKGAZÝ/KAYSERÝ 38030 HASAN POLAT
ASFALTA ÝHTÝYACIM YOK ÇÜNKÜ; NÝVA'M VAR :D

murat

bende sticker istiyorum yavþan yolu turhal makina fabrikasý turhal tokat