LADA NÝVA TRAÝLMASTER YÜKSELTME KÝTÝ 5CM

Başlatan kaneruslu, Şubat 07, 2013, 01:39:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

kaneruslu

LADA NÝVA M MODELÝ ÝÇÝNDE ARTIK AMORTÝSÖRLER HAZIR

Yevgeni

BAHADIR

Kaner, akslarýn durumu nedir? 3 cm'nin üzerinde kýrýyor biliyorsun. Bir de fiyat bilgisi verebilir misin?

kaneruslu

iletiþim halindeyim üreticiyle , normal þartlarda 3cm üzeri uygun deðil , aynýsýný onlara söyledim cvp bekliyorum

ikiteker

Alıntı yapılan: kaneruslu -  Şubat 07, 2013, 03:41:11
iletiþim halindeyim üreticiyle , normal þartlarda 3cm üzeri uygun deðil , aynýsýný onlara söyledim cvp bekliyorum

Hortlatmak istedim konuyu.Cevap geldi mi?Hiç kullanan yok ülkemizde.Bir de trailmasterýn satandardý,+3cm,+5cm i ve bunlarýn comfort ve sport seçenekleri vardý bir sitede niva için.

Yevgeni

Ben de nokta koyayým o zaman.
Niva'yý 3-5 cm yükseltmek yerine çamurluk traþý kesinlikle daha uygun.
Trailmaster konusunda Kaner'de durum ne bilmiyorum bu arada.

ikiteker

Alıntı yapılan: Yevgeni -  Ocak 10, 2020, 06:51:21
Ben de nokta koyayým o zaman.
Niva'yý 3-5 cm yükseltmek yerine çamurluk traþý kesinlikle daha uygun.
Trailmaster konusunda Kaner'de durum ne bilmiyorum bu arada.

Anladým abi,sen 3 niva kullandýn ve yapýlabilecek herþeyi denedin.Ben de 175R16 Goodyear wranglerla 2002 model sýfýr Nivayý ayný lastikle 2015e dek kullandým.Çivi bile çakmadým.Ama çamurluk traþý süspansiyon,aktarma,ön düzen terazisini bozmaktan daha ucuz,daha güvenli.Hatta hiç güvenliðe etki etmez ve masrafý neredeyse yok denecek kadar az.

Yevgeni

Alıntı yapılan: ikiteker -  Ocak 13, 2020, 10:03:17
Anladým abi,sen 3 niva kullandýn ve yapýlabilecek herþeyi denedin.Ben de 175R16 Goodyear wranglerla 2002 model sýfýr Nivayý ayný lastikle 2015e dek kullandým.Çivi bile çakmadým.Ama çamurluk traþý süspansiyon,aktarma,ön düzen terazisini bozmaktan daha ucuz,daha güvenli.Hatta hiç güvenliðe etki etmez ve masrafý neredeyse yok denecek kadar az.

2 tane kullandým.
Çamurluk traþý aracýn terazisini bozmadan, gereksiz masraf yapmadan büyük lastik (205/80/16 ya da 215/70/16 gibi) sýðdýrmanýn yegane yolu.
Daha büyük ebatlar için zaten Niva ile uðraþmak gereksiz bana kalýrsa.