DÜÞÜNDÜÐÜMÜZDEN DAHA KÖTÜ DURUMDAKÝ PROBLEMLER: ATMOSERDEKÝ KARBONDÝOKSÝT ARTIÞI

Başlatan Yevgeni, Mayıs 30, 2012, 01:53:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berkayonwheels

...and to hear the lamentation of their women

av.mehmet

Alıntı yapılan: berkayonwheels -  Mayıs 27, 2014, 08:49:14
Maestro ya katýlýyorum ,

Ancak þu anda gizliden gizliden gündemde olan co2 ayrýþtýrýp o3 yani bizim bildiðimiz ozon un serbest býrakýlmasý projesi var ancak açýklamadýklarý nokta þu o karbon lar oksijenle ayrýþýnca neyle birleþecek? kontrolsüz tepkime vs olurmu týpalarý yemiyor bu amcalarýn ellaam..baþka bir dergide de (yýllar evvel aboneydim þimdi artýk çýkmýyor) humanoid uzaylý atalarýmýzýn zaten zehirli gazlarý belli bir mesafede süzdüðü aksi halde çoktaan sonumuzu getirmiþ olacaðýmýzý fln yazýyordu..bu abiler kimdir diye soracak olursanýz enkinin kayýp kitabý adlý kitapta yazýyor sümer tabletlerinin birebir çevrimidir.. Hande yener yayaya dinlemek için pc yi açtým nerelere geldim..
Berkay yazdýklarýn çok ilginç seyler, özellikle co2 süzmeyle ilgili olan
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

Maestro

geçen hafta itibari  ile Dünya daki karbondioksit miktarý   bilmem kaç bin yýl önce ile ayný deðerlere ulaþmýþ..  o yýllarda da Dünyada henüz insan yokmuþ.. iyimi..

þu an bir ilk'i yaþamaya baþladýk..  Dünya üzerindeki günümüz insanlarý bu zamana kadar ölçülmüþ en yüksek karbondioksit oraný ile yaþamaya baþladýlar..