04.03.2012 pazar gezesi

Başlatan @rhan, Mart 04, 2012, 10:46:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Abi dememi de yadýrgamayasýn, kendimden küçük adama da derim abi.
Kaldý ki yaþýtýz, hem beyazlarda hem beden yaþýnda..

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Mart 06, 2012, 10:55:02
yol dýþcý orhan abi dicez sana artýkk ;D ;D ;D  naptýn akýs iþini haledebildinmi??  
 kýrýlanlarý yeniledinmi??
yok demeyelim öyle.aldým akslarý yarýn elimde olacak inþallah bir sýkýntý olmazsa

@rhan

geri gelirken gelen ses aks sesi olmasý lazým ve ne olduya ondan sonra oldu ileri gittiðimizde bir sýkýntý yok geri geliþlerde sýkýntý vardý
http://youtu.be/3afbn5MCLWc

Maestro

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 06, 2012, 10:54:57
Bu tanýmý kullananlar kendi dillerine gereken özeni göstermeyen insanlar (Eyüp Temel abi, sözüm meclisten dýþarý, kastettiðim insanlar siz deðilsiniz.)

Dil sonuçta etkileþim halinde bir yapýdýr. Doðru ya da yanlýþ da olsa misal söz konusu sözcük, insanlar arasý etkileþimle yayýlýr, kabul görür / görmez. Ama yayýlýr, doðru ya da yanlýþ. Benim derdim de dil için kaygýlanmak deðil sonuçta, kaçýnýlmaz olarak dönüþecektir, lakin bu offroadcu kelimesi de pek münasebetsiz be kardeþim..

Yavuz..  Ýsmim Eyüp..       soy ismim Temel...  Bulgaristanda Taþ ocaklarýmýz varmýþ , Taþçýoðullarý derlermiþ..  kýsa yazayým.. Dedemler buraya göç  ettilkerinde   sene 45  ler..  soyadý olarak  Temel'i uygun görmüþer...  ama bana herkes kýsaca  Eyüp   der  ;)

Yevgeni

Tamamdýr Eyüp, böyle daha iyi oldu netekim..

mehmet22

Alıntı yapılan: @rhan -  Mart 06, 2012, 10:59:01
geri gelirken gelen ses aks sesi olmasý lazým ve ne olduya ondan sonra oldu ileri gittiðimizde bir sýkýntý yok geri geliþlerde sýkýntý vardý
http://youtu.be/3afbn5MCLWc

valla benim akýs sesini duyasým yok  o harika egzoz sesini dinledim.. daða hoþ..

akýs zaten belli etmiþ ben son 1 saatimi yaþýyorum demiþ..direksiyonu kýrmadan dahi catýrtý gidiyor genelde direksiyon sað veya sol yaparken baþlarlar catýrtýlara seninki düzde de yapýyor napalým yeni si..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Mart 06, 2012, 11:05:13

valla benim akýs sesini duyasým yok  o harika egzoz sesini dinledim.. daða hoþ..

akýs zaten belli etmiþ ben son 1 saatimi yaþýyorum demiþ..direksiyonu kýrmadan dahi catýrtý gidiyor genelde direksiyon sað veya sol yaparken baþlarlar catýrtýlara seninki düzde de yapýyor napalým yeni si..
yani patladý gitti  :) olacaðý varmýþ oldu artýk yarýn yenilerini takýyoruz

Maestro

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 06, 2012, 11:01:45
Tamamdýr Eyüp, böyle daha iyi oldu netekim..

Yavuz ,  sagolasýn..      tarzýn böyle ise  sorun degil..  

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Almanyalı

hazýr ön poryayý sökmüþken iki bilya arasýna poryadaki bi burc yaptýrda bi daha poyra bilyasýný yani ön teker bilyasýný kolay kolay dagýtmassýn burc ölçüsünüde buradaki ustalar yazar heralde böylecede aks somununu sonuna kadar sýkarsýn

@rhan

Alıntı yapılan: almanyalý -  Mart 06, 2012, 11:38:18
hazýr ön poryayý sökmüþken iki bilya arasýna poryadaki bi burc yaptýrda bi daha poyra bilyasýný yani ön teker bilyasýný kolay kolay dagýtmassýn burc ölçüsünüde buradaki ustalar yazar heralde böylecede aks somununu sonuna kadar sýkarsýn
yardýmcý olurlarsa olabilir

@rhan

Yevgeni

Orhan Abi ara gazý seversin?

@rhan

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 06, 2012, 12:53:37
Orhan Abi ara gazý seversin?
biraz severim abi orda bi kaç hatalarým var mesela yarým yarým geliyorum dönerken çýkarken bi gazla çýkmýyorum hele dönerkende az gaz ver git az gaz ver git direk dalsam döneceðim yere sýkýntý olmicak ama daha yeni öðreniyoruz iþte :)