04.03.2012 pazar gezesi

Başlatan @rhan, Mart 04, 2012, 10:46:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@rhan

Alıntı yapılan: almanyalý -  Mart 06, 2012, 09:08:02
gecmiþolsun inþallah sende SOL ÝÇ AKS demessin ben bugüne kadar 7 tane aks kestim hepside sol iç ti yedek olarak aldýgým sag iç aks 4 senedir duruyor küflendi beeeee ;)
abi sað dýþ aks forya tarafýndan bilye daðýtmýþ ama iki aksý deðiþtircem saðlam olsun diye yatrýn elimde olacak çelik motorun aks çok pahallý hemde baya pahallý bakalým aldýðýmýz aks nasýl çýkacak bursadan aldým çok güzel diye söylediler gelsinde görecez artýk :)

edirneli

Ben kasým gibi almýþtým akslarý bursadaki arda otomativden. Çok zorlamasamda çamurdan hiç çýkmadým.Þu ana kadar her hangi bir sorun yaratmadý.Ön takýma da baktýrýrsan iyi olur.
86 model ihtiyar delikanlý

@rhan

Alıntı yapılan: edirneli -  Mart 06, 2012, 09:52:52
Ben kasým gibi almýþtým akslarý bursadaki arda otomativden. Çok zorlamasamda çamurdan hiç çýkmadým.Þu ana kadar her hangi bir sorun yaratmadý.Ön takýma da baktýrýrsan iyi olur.
taywan malýymýþ aldýðým iyi dedi bende ordan aldým ön takýmlarda bir sýkýntý yok baktýrdýk

@rhan

@rhan

Maestro

balkon korkuluklarýna  deniz motorunu asmýþtým, eþim 6 ay idare etti :)   bir ara motora ters ters bakmaya baþladý..  motoru sattým .. yoksa  5. kattan aþagý uçma riski vardý !!   Niva mý satmadan önce yedekte tuttugum 4 jant ý  arkadaþýn dükkana býraktým...hala oradalar, OK larýný  giyecekleri günü bekliyorlar, bakalým kýsmet ne zaman..

mehmet22

hey yavrumm beeee maþallah  .......egzoz sesine kurban olammm ::)
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

@rhan

Alıntı yapılan: Maestro -  Mart 06, 2012, 10:09:20
balkon korkuluklarýna  deniz motorunu asmýþtým, eþim 6 ay idare etti :)   bir ara motora ters ters bakmaya baþladý..  motoru sattým .. yoksa  5. kattan aþagý uçma riski vardý !!   Niva mý satmadan önce yedekte tuttugum 4 jant ý  arkadaþýn dükkana býraktým...hala oradalar, OK larýný  giyecekleri günü bekliyorlar, bakalým kýsmet ne zaman..
inþallah tez zamanda takarsýn pabuçlarý :)allahtan benim yerim var iþyerim üstü lastik jant dolu benim arkadaþlarýn gelen býrakýp gidiyor :)

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Mart 06, 2012, 10:15:09
hey yavrumm beeee maþallah  .......egzoz sesine kurban olammm ::)
benimde hoþuma gitti aslýnda biþi yapmadýk eksoza ama iyi ses veriyor ;D

mehmet22

nasýýý yanii  sankilim kaliteli 1 abart egzoz var gibi abii
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Maestro

Alıntı yapılan: @rhan -  Mart 06, 2012, 10:15:14
inþallah tez zamanda takarsýn pabuçlarý :)allahtan benim yerim var iþyerim üstü lastik jant dolu benim arkadaþlarýn gelen býrakýp gidiyor :)

iyi dilek temennin için teþekkürler...  þu an piyasa araþtýrmasýndayým... inþallah nisan sonu mayýs baþý  gibi  niyetim var..  gezenbilir de  sahibinden de vs  araþtýrmalar devam..  Erco  yada haber verdim..  95 - 97  tercih...   temiz bulmak harbiden çok zor.....

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Mart 06, 2012, 10:17:50
nasýýý yanii  sankilim kaliteli 1 abart egzoz var gibi abii
yok mehmet abart.baktýk altýna normal susturucusu tüvdede sorun çýkmadý hatta biz deðiþtirecektik abartla sonradan vazgeçtik kaçýrma falanda yok eksozda sapasaðlam duruyor bazý yerlerde cjlere sesine benziyor azýcýk %1 kadar ;D ama olsun hoþuma gidiyor mehmet

@rhan

Alıntı yapılan: Maestro -  Mart 06, 2012, 10:22:29
   iyi dilek temennin için teþekkürler...  þu an piyasa araþtýrmasýndayým... inþallah nisan sonu mayýs baþý  gibi  niyetim var..  gezenbilir de  sahibinden de vs  araþtýrmalar devam..  Erco  yada haber verdim..  95 - 97  tercih...   temiz bulmak harbiden çok zor.....
ben tþk ederim bizim arkadaþ sattý geçen 95 model 9500tlye ama fazla iyi deðildi ankaraya yolladý alt takýmdan çok çilesi vardý arkadaþýn ama elinden çýkarttý kurtuldu toplatamadý gitti

mehmet22

abi  arka susturucunun ici boþ olmasýnn??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Mart 06, 2012, 10:27:31
abi  arka susturucunun ici boþ olmasýnn??
olabilir mehmet bakmak lazým boþaltmýþ olabilirler içini yada eskimeyede baþlamýþ olabilir zaten deðiþtirirsek dahada o sesi alamayýz sanýrým :)