keþana azda olsa kar düþtü....

Başlatan mehmet22, Ocak 16, 2012, 11:24:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Bostanci-Viaport yaptim sahilden. Kar tutan sol seridi bir iki zargan ve ben kullandim ama guvenli degildi, frenlemede kic bas oynamadi ama yine de orta seritte guvenle seyreden RR, LR, GC gibi biraderlerle takildim. Tuzla civari kendisini sollamama icerleyen yapili bir Rubi sagdan uzadi, tersane cihete kamikaze yapti.

Donuste E5 yaptim, temiz idi, fitti fitti geldim geri..

Harun

Alıntı yapılan: akýn61 -  Ocak 09, 2013, 10:48:17
harun abi senin niva sükse yaptý, benim 4*4 clio + 4 mevsim lastik var, banamýsýn demiyor mübarek, tek sýkýntý bazen kafadan kaymalar var onuda yan yan hallediyoruz :)

Akýn benim Niva yapmýþ sükseyi,
ama senin clio ile o yollarda asýl sükseyi sen yapmýþsýndýr ;D

akýn61

abi sükse yaptýk clio ile 4 tane kar lastiði olan connectle kayaþehirde bir kaldým pir kaldým þu an vinçli araba aramaktayým bilginize....
Bize her yer TrabzoN

STI Performance

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 09, 2013, 10:52:33
o haciz gözle bakýp beyenmeyenler  karda görünce agzýnýn sularýný aktýðýný cok gördüm harun abi ....
þu anki evim de 3 tane deve bagýttýran rampasý var  kýþlarý kar yaydýgýnda 1 tek arac gecmemiþken  iz yokkan en aþagýdan girdimmi tepeye kadar yol iz acardým sabah iþe gidenler durup  10 dak .beni izlerlerdiii,,,,ahhh  nerde o günler ???

aynen öyle oluyor..normalde kimsenin dikkatini çekmez kar yaðdýmý herkes bize bakýyor:)

STI Performance

Nivada 2 kiþi Dusterda 3 yada 4 kiþi..duster ýn önlerde zincir var.Niva zincirsiz.Önde ben yani niva arkada zincirli duster...dik köy yolundan yukarý...Niva devam Duster kaldý.

mehmet22

Alıntı yapılan: akýn61 -  Ocak 09, 2013, 08:13:27
abi sükse yaptýk clio ile 4 tane kar lastiði olan connectle kayaþehirde bir kaldým pir kaldým þu an vinçli araba aramaktayým bilginize....

akýn abi kaþýntý baþladý galiba hayýrlý olsun diyelimmi??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

akýn61

kaþýntý ki ne kaþýntý bir macerayý daha ucuz atlattýk baský balata sýyýrýnca çift çeker traktör çaðýrdýk oda kurtaramadý, en sonunda alýþýlan oldu ve jcb devreye girdi, tez zamanda bir 4*4 edinmem lazým yoksa vay halime :)
Bize her yer TrabzoN

mehmet22

yakýþýr akýn abey merakla bekliyorum haberini
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN