Offroad07 Alakýr keþif Gezisi

Başlatan dora, Aralık 02, 2010, 06:28:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Doðasýna hayran kalýp tekrar görme isteði ile alakýr vadisine  bir organizasyon düzenledik.5.12.10 pazar günü bu güzelliklere kontak basacaðýz.Bakalým bu hafta neler çýkacak..

1-Volkan........niva
  2-Perçin........jigsaw
  3-Uður abi......kocaoðlan
  4-Mete..........mitsubishi L200
  5-Ersan ........vitara
Niva 1041-firefly-Atlantis

persumer

Zor yollar 2. ve 30. bölümde üstad Sayýn Mehmet BECCE Alakýr vadisinde gezip oralardan hepimizin bildiði yerlere inanýlmaz rotalardan geçiyor. Tabii ki yanýnda hemþerimiz Ümit bey de var ;) Mutlaka seyretmek lazým.
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

karavan

Merhaba yarýnki keþif gezisine bende nivamla katýlmak isterim ancak pek fazla bilgim yok bu konularda mümkünmüdür acaba?
Eðer mümkün ise hareket nereden ve kaçta?

persumer

Mutlaka bekliyoruz. Yarýn sabah 09.00 da boðaçay opetten (Kemere giderken saðdaki) marþ basýyoruz. Ailelerimizle beraber düzenliyoruz etkinliðimizi. Yemek sizin insiyatifinizde, ateþ yakýlacak ve o ateþte piþecek yemekler. Deponuz dolu olsun yada geldiðinizde doldurursunuz. Sabah 08.30 da orada buluþmaya baþlýyoruz. Þimdiden bilgi verirseniz organizasyonumuzu ona göre düzenleyebiliriz ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

karavan

Olmaz böyle birþey yaaa.Mesajý yazdýktan yarým saat sonra internet ve telefon gitti.Kamyon mahallenin telefon direðine çarpmýþ kablolara zarar vermiþ.Þu an hat geri geldi ama ne yazýk ki saat 11.15 mesajýnýzý gördüm çok üzüldüm.
Ama ilk fýrsatta ilk birlikteliðinize katýlýcm.Hýrs yaptým artýk.Bu kadar da olmaz.

karavan

Bu arada benim telefonum 0 538 457 03 60 bu iþi organize eden kiþiler de telefonlarýný bana ulaþtýrabilirlerse çok mutlu olurum.
Umarým çok güzel bir gezi olur sizler için bende izlemekle yetinirim :(

persumer

Saðlýk olsun. Nasýl olsa sürekli tekrar ediyoruz, bir daha ki sefere haberleþiriz ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

ne etkinlikti ama :) :D ;D hepinizi kutluyorum arkadaþlar

persumer

Valla abi HEPÝMÝZÝ bende kutluyorum. Resimler yarýna iþallah, öldüm bittim yazý bile yazamýyorum ;D ;D
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

Uður ÝNAN

dora

Evet sýra geldi görsellere

Yücel

arkadaþlar tekerinize kuvvet güzel gezi yeni görseller bekliyoruz

yusuf

Alakýr bu Kumluca civarýnda bir yer mi?

dora

Hayýr öncelikle kumluca köyü deðil bizim gittiðimiz,Kumluca ilçe çýralý adrasan istikametinde yani sahil þeridinde günlerdir HES yapýlmasýn diye mücadele verilen vadi.