KARADENÝZ TURU

Başlatan H@K@N, Ağustos 13, 2009, 02:05:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademic

süper bir gezi olmuþ resimler harika..

colins

Alıntı yapılan: H@K@N -  Ağustos 13, 2009, 03:27:32
Colins,Reisin orda tanýþamadýðým için üzüldüm. Hatta Reisede söyledim bizi niye tanýþtýrmadýn diye. Karedenizin güzellikleri görmek için biran önce fýsat yaratýn, yoksa bu güzellikler yavaþ yavaþ kayboluyor. Örnek: Ayder yayalasý.
Hakan Abi tanýþýrýz,gerçekten o gün neden öyle oldu, sanýrým benim acelem vardý ondan kaynaklý olsa gerek.Yolumuz bir þekilde bir yerde kesiþir.

reis28

Hakan abi hoþ gelmiþsin ben pazartesi döndüm senin dönüþ yolunda tekrar tireboluda karþýlaþamadýk ben seni daha erken gelirsin diye beklemiþtim daha sonra bizim sahildeki evden  köye cýkmak zorunda kaldým dönüþ hazýrlýklarý için görüþemedik resimler cok güzel eline saglýk
DURSUN USTA 05364629668

ERCO

mukemmel bir gezi olmuþ nþallah bize de nasip olur
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

seyhan

Bende hep istiyorum oralara gitmeyi ama bakalým ne zaman kýsmet olacak. Kayýnpeder de dün çýktý karadeniz turuna. Gelince onun tavsiyesiyle kesin gideriz herhalde.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

H@K@N

Alıntı yapılan: hcikler -  Ağustos 13, 2009, 03:40:04
Hakan bey toplam kaç kilometre yol yaptýnýz bu gezide
bir de konaklama olayýnýnasýl hallettiniz,kamp+otel/motel olarak mý organize oldunuz.

Büyükcekmece den gidiþ dönüþ 3870Km. Konaklama Borabay da çadýr, Tireboluda Dursun usta (Reis28), Ayder çadýr, Maçahel Karagöl çadýr, Uzun göl çadýr, Trabzon bir arkadaþýmýn evi, Sinop Akliman çadýr, Kastamonu Abana motel.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

H@K@N

Alıntı yapılan: hcikler -  Ağustos 13, 2009, 03:41:46
Araplar mý? ??? :o
hemi de Karadeniz'de :o

Aynen öyle Ayder yaylasý ve Uzun gölde hatýrý sayýl derecede arap vardý.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

H@K@N

Alıntı yapılan: ERCO -  Ağustos 13, 2009, 10:20:14
mukemmel bir gezi olmuþ nþallah bize de nasip olur

ERCO usta biran önce görmekte yarar var. Ben Ayder yaylasýna çok gittim, hatta yolunun toprak olduðu zamanlarda, elektrik bile yoktu, o zamandan bu yana acaip þekilde bozulduðunu gözlemliyorum. Tam bir turistik tatil yeri olmuþ. O eski yayla evelerrinden sadece bir kaç tanesi kalmýþ.   
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

H@K@N

Alıntı yapılan: seyhan -  Ağustos 13, 2009, 10:28:06
Bende hep istiyorum oralara gitmeyi ama bakalým ne zaman kýsmet olacak. Kayýnpeder de dün çýktý karadeniz turuna. Gelince onun tavsiyesiyle kesin gideriz herhalde.

Seyhan oralarý görülmesi gereken yerler, þiddetle tavsiye ediyorum.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

H@K@N

Alıntı yapılan: reis28 -  Ağustos 13, 2009, 06:11:24
  Hakan abi hoþ gelmiþsin ben pazartesi döndüm senin dönüþ yolunda tekrar tireboluda karþýlaþamadýk ben seni daha erken gelirsin diye beklemiþtim daha sonra bizim sahildeki evden  köye cýkmak zorunda kaldým dönüþ hazýrlýklarý için görüþemedik resimler cok güzel eline saglýk

Hoþ buduk reis. Tireboluya geldiðimizde hatunun yeðenine uðradýk,fazla takýlmad bir çay içip Sinop'a gaz bastýk. Kampý Aklimana attýk.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

NÝVACI

Sevgili kardeþim gönlüne saðlýk. bu gün imkaným olsa anýnda hareket edeceðim bir gezi. bu geziyi 1998 yazýnda Ýzmirden baþlayarak yine Ýzmirde 4205 Km olarak yaptým
Türkiyenin ne kadarýnýn cennet olduðunu tartýþmaya baþladým.
Deformasyonu gördükçe içim sýzlýyor.
Modernizasyonla hizmet götürme arasýndaki ince çizgiyi maalesef kere maalesef,
hala öðrenemedik.
Ýmkaný olanlar vakit geçirmemesi konusuna katýlýyorum.
Ýmkaný olursa daha çok görüntü diyorum ayrýcagörüntü becerinizide kutluyorum.
SELAMLAR.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

H@K@N

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ağustos 14, 2009, 12:04:09
Ýmkaný olursa daha çok görüntü diyorum ayrýcagörüntü becerinizide kutluyorum.
SELAMLAR.

Sevgili Nivacý,
Elimde daha bir çok resim var,çoðuda ailemle çekilmiþ olduðu için koymayý pek uygun görmedim. Sadece içinden bazýlarýný koydum.
Ýltifatýnýz için de teþekkür ederim.
Saygýlar.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

NÝVACI

Ýlgine teþekkürler bunlarda yeterli.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

thkuzuoglu69

Güzel bir gezi. Görseller de harika olmuþ. Eline saðlýk
...........

babacandar

Memleketime gidene selam olsun... Hakan Bey... sizin gittiðiniz zamanlar ben Bodrum da idim .. yeni görüyorum.. ah ahh bileydim misafir ettirirdim sizi.. Cide de..
Nivatr sakinlerinden Uður Gürsoy var... o da görmedi ihtimalen...

Saygýlar