1986 yýlýndan bu yana Niva ve Ben.. Burada bir tarih var..

Başlatan niva07, Ekim 28, 2008, 02:50:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

niva07

Selam dostlar.. Bir gün Dora ile sanayide iþlerimizi halledip evde kafalarý çekerken çocukluk yýllarýndaki Niva fotoðraflarýný gösterdim, o da çok beðendi mutlaka forumda gösterelim tavsiyesinde bulundu.
Ben de sözümü tutuyorum, beðeninize sunuyorum..

Harun

gerçekten de niva ile büyümüþsün

eee nivadan baþka araca da binmemen gayet normal dolayýsýyla.

niva07

Birgün Allah kýsmet edip bir evladým olursa, aynen Dora gibi Niva sevgisi ve tutkusuyla büyütmek isterim.. E doðal olarak erkek çocuk gerekir tabi  ;D
Bu resimleri ve forum kullanýcý adýný miras olarak ona býrakýrým artýk..

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

niva07

Alıntı yapılan: dora -  Kasım 12, 2008, 07:54:13
Niva07 günbatýmý foton çok güzel.

Teþekkürler..

dora

Ciddimisin demekki senin gözlük tam polarize.Çok hoþ gerçekten.
Niva 1041-firefly-Atlantis

diff-lock86

instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

murat067

abi sizinkisi büyük þans mýþ
allah daim etsin.. çok güzel bir niva ve yaþam resmi.....  ::) ::) ::) ::) ::) ;)
niva kaçamak aþka benzer...

anamurluva

merhaba niva 07 fotoðraflarda gördüðüm kadarýyla anamurda biraz kalmýþsýnýz galiba ve ilk lada nivayý ben getirdim diyordum yanýlmýþým   ben anamurlu olarak sitede anamurdan fotoðraf gördüðüm için sevindim anamura bekleriz teþekkür ederim

niva07

Alıntı yapılan: anamurluva -  Aralık 01, 2008, 06:32:13
merhaba niva 07 fotoðraflarda gördüðüm kadarýyla anamurda biraz kalmýþsýnýz galiba ve ilk lada nivayý ben getirdim diyordum yanýlmýþým   ben anamurlu olarak sitede anamurdan fotoðraf gördüðüm için sevindim anamura bekleriz teþekkür ederim

selamlar.. Anamur'da 8 yýl yaþadýk ve sanýrým babam oraya Niva'yý getiren ilk kiþiydi çünkü o da hastasý.. Benim ilkokul'u Anamur'da okudum ve ablam-eniþtem halen orada yaþamktalar.. Yolumuz arasýra düþüyor, kýsmetse görüþürüz.. Selamlar saygýlar

niva07

Foto linkleri eski olduðu için silinmiþti, düzeltilmiþtir.