YUSUF OZBEK'I KAYBETTIK!

Başlatan NivaTR Admin, Ağustos 21, 2012, 11:32:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Ýda'nýn kuzey tarafýndan indik Bayramiç cihete.

Gece gece Þahin Deresi Kanyonu'na girecek bir rotayý yokladýk, bir restoranýn bahçesinden geçip araziye sardýk ama o kafa ile önümüze çýkan kaya ve su yýðýnýný geçmeye kasmayýp geri döndük.

Neyse, GFP direksiyonunda ben, saðda Yusuf Abi, laptop önünde, elinde viþne votka.

Gece farketmedim, asfalttaki bir çukuru pek güzel deðerlendirdim. Viþne suyu havalandý, klavyeye indi. Laptop nanay. Yusuf Abi üzüldü, sinirlendi (bana sinirlendi, laptopa deðil). "Ben Bigalý ile muhabbet etçem, indir beni!" dedi, geçti Bigalý'nýn araca. Bana atarlanmadý, tek söz etmedi.

Önden yürüyorum, tayfa arkada, caným sýkkýn. Hem Yusuf Abi bana kýzdý diye sýkkýn, hem elimizdeki tek navigasyon aletini ýskartaya çýkarmýþýz ona sýkkýn. Gece gece Assos Kadýrga koyuna kadar böyle maymun gibi yürüdüm.

Orada bir kampingde geceledik.

Etiksiz Mustafa (Babacandar Mustafa'nýn ekürisi yiðido), söktü laptop klavyesini, çitiledi, yýkadý. Astý ipe, kurudu sabaha kadar.

Ertesi gün Mehmetalan tarafýndan Ýda'ya tekrar çýkarken 1-2 tuþu tepki vermiyordu ama navigasyon yapabiliyorduk.

Yusuf Abi'nin neþesi yerine geldi. Saðda ben, direksiyonda kendisi yürüdük tayfayla yukarý doðru..

vehbi

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 03, 2014, 01:59:56

Saðda ben, direksiyonda kendisi yürüdük tayfayla yukarý doðru..

Hislendim ulen..
Önde buyuk kaptan,  sað kol müstena kardeþim..
Arkada tayfa......
BULUÞACAÐIZ YUKARILARDA !!
"free as a bird"

av.mehmet

Ne çok seveni var, ne güzel bir insanmýþ. Bende tanýmayý çok isterdim
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

NÝVACI

:-\
Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 03, 2014, 01:59:56
Ýda'nýn kuzey tarafýndan indik Bayramiç cihete.

Gece gece Þahin Deresi Kanyonu'na girecek bir rotayý yokladýk, bir restoranýn bahçesinden geçip araziye sardýk ama o kafa ile önümüze çýkan kaya ve su yýðýnýný geçmeye kasmayýp geri döndük.

Neyse, GFP direksiyonunda ben, saðda Yusuf Abi, laptop önünde, elinde viþne votka.

Gece farketmedim, asfalttaki bir çukuru pek güzel deðerlendirdim. Viþne suyu havalandý, klavyeye indi. Laptop nanay. Yusuf Abi üzüldü, sinirlendi (bana sinirlendi, laptopa deðil). "Ben Bigalý ile muhabbet etçem, indir beni!" dedi, geçti Bigalý'nýn araca. Bana atarlanmadý, tek söz etmedi.Biz

Önden yürüyorum, tayfa arkada, caným sýkkýn. Hem Yusuf Abi bana kýzdý diye sýkkýn, hem elimizdeki tek navigasyon aletini ýskartaya çýkarmýþýz ona sýkkýn. Gece gece Assos Kadýrga koyuna kadar böyle maymun gibi yürüdüm.

Orada bir kampingde geceledik.

Etiksiz Mustafa (Babacandar Mustafa'nýn ekürisi yiðido), söktü laptop klavyesini, çitiledi, yýkadý. Astý ipe, kurudu sabaha kadar.

Ertesi gün Mehmetalan tarafýndan Ýda'ya tekrar çýkarken 1-2 tuþu tepki vermiyordu ama navigasyon yapabiliyorduk.

Yusuf Abi'nin neþesi yerine geldi. Saðda ben, direksiyonda kendisi yürüdük tayfayla yukarý doðru..

Biz fasulyedenmi sayýlýyoruz Assos yani kadýrga koyunda buluþmadýkmý. :-\
anladýmki meskenim yaylalar daðlar