İstanbulda lada nın yedek parçalarını nerden satın alabirlirim.

Başlatan ýþýdan, Şubat 01, 2008, 09:38:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haluk ertekin

bende istanbul güven oto lada bayisinden hiç memnun degilim asla alýþ veriþ yapmanýzý tavsiye etmem kaner ve kadir uslu iyidir

taiga

reis28

Alıntı yapılan: haluk ertekin -  Temmuz 17, 2008, 12:12:14
bende istanbul güven oto lada bayisinden hiç memnun degilim asla alýþ veriþ yapmanýzý tavsiye etmem kaner ve kadir uslu iyidir

memnuniyetsisliginizin sebebi nedir  kaner ve kadir uslu kimdir neden onlarý tercih edi yorsunuz acýklarsanýzsevinirim zarar ve yararlarýný bilirsek ayna yanlýþlara bizlerde düþmeyiz
DURSUN USTA 05364629668

taiga

Haluk bey,

Reis28 in dediði noktalarda konuya açýklýk getirirseniz memnun oluruz.
Aksi halde kimi ticari iþletmeleri zan altýnda býraktýðý için bu mesajýnýzý silmek zorunda kalacaðým.

haluk ertekin

tam olarak hatýrlamýyorum ama 3veya4 defa görüþmeme ve fax çekmeme ragmen bana geri dönülmedi alacagým parçalarýn fiatýda yaklaþýk olarak bir milyar civarýydý çünki komple motor yaptýrdým krank dahil,ayrýca çalýþanlarýnda sanki müþteriyi dikkate almama gibi bir izlenim býraktý,kaner beyi hiç tanýmam sanýrým kadir beyde babasý bana çok sýcak davrandýlar,þunuda belirteyim ben parçalarý kaner beyden almadým,güven oto ladayý ben bu formdan tanýdým özellikle mümin beyin herkese çok yardýmcý oldugunu söylediler ama ben bu yardýmý kendisinden ve firmasýndan göremedim...tüm arkadaþlara iyi günler

taiga

Haluk bey,

Detaylandýrmanýz için teþekkürler.

Bu forumda firmalar, servisler vb. hizmet veren kurumlar hakkýnda olumlu yada olumsuz görüþ bildirmek asla yasak deðildir. Aksine bu veriler, bu deðerlendirmeler hepimiz niva kullanýcýsý olduðundan bizler için doðru yerleri seçmemizde referans olacaktýr.

Tek isteðimiz bu olumlu/olumsuz deðerlendirmeler yapalýrken, nedenlerin ve yaþananlarýn da aktarýlmasý. Ki böylece forum katýlýmcýlarý olaya daha da vakýf olurlar. Artý olarak rakip firmalarý kötülemek yada kendi kurumlarý için "gizli" reklam yapmak isteyen kiþilere de fýrsat vermemiþ oluruz. Örneðini daha önceden yaþadýðýmýz için bu saptamayý gönül rahatlýðýyla yazabiliyorum.

Ýlginiz için tekrar teþekkürler.

Ýyi forumlar.

reis28

acýklamalar için tþkler güven oto dan bende arasýra alýþ veriþ yaparým yanlýz prensipleri biraz farklý bizim alýþtýgýmýz türden bir esnaflýk anlayýþlarý yok malesef fakat esnaf olarak dürüst insanlar eger parca için fiyat isterseniz önceden ögreneyim fiyatý ona göre alýrým dedinizmi fiyat verme alýþkanlýklarý yok dedikleri kelime elimizde var gelin yardýmcý oluruz sattýklarý malzemeler orjinal istege göre yan sanayide veri yorlar güven otoya gidecen listeni verecen bana þunlarý cýkarýn diyeceksiniz eger fiyatý pahalý gelen olursa kalsýn almýyorum diye bilirsiniz ama gercekten fiyatlarý makul esnaf olarakta dürüst insanlar ama tekrarlýyorum esnaflýk anlayýþlarý biraz bizim alýþýk oldugumuz türden farklý.
DURSUN USTA 05364629668

babacandar

Ben de þahsen parça alýþveriþlerimi Maltepe de oturmama raðmen Sefaköy'e kadar giderek  Mümin'den yaparým ve esnaflýðý hususunda Reis e katýlýyorum,esnaflýðý alýþýlandan çok farklýdýr :)
Saygýlar

cenker

yine guven oto ...................... ;) ;D
adamlarýn reklam taktigi bu cok konusulmak için  ;)
divers do it deeper