NivaTR Güz Toplaþmasý 10-11 Kasým 2012/ ÝNEGÖL

Başlatan Almanyalı, Ağustos 15, 2012, 02:03:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Almanyalı

kocali tepel yapcaz bir iki yayla gezecegiz isterseniz cumartesi günü herkes mayo ve þortlarýný alsýn oylatta kaplýcalara gireriz þifalý sular oradanda balýk yemeye tereyaglý mantarlý kaþarlý süper olur zaten hep orman yollarýný kullanacagýz biraz iþlerim var nete giremiyorum azbir  kaldý iþim bitince bu iþleri koþturacagýz iþi netleþtirecegiz kocaali muhakkak oylatta kaplýca keyfi yapacagýz dostlar ona göre pazar günü öglenleyin herkes yola cýkar ne yaparsak cuma gecesi cumartesi gündüz ve gecesi ormanda bi yerde kulube var olmaz ise orada kamp yaparýz manzara güzel her noktayada yakýn telefon az cok ceker orada su borusunu patlatmýþlar agac kesimi yapýlýrken su sýkýntýsý var o da kolay 10 dakikalýk mesafede su var damacanalarý doldururuz bi ara keþif yaparýz kocaaliyle esen kalýn bi þey lazým olursa            SOYDAN TURK 05325830016 gece saat hiçönemli güçümüz yettigince bi alo yeter

Almanyalı

Kar bizim için sorun olmaz. Aksine renk katar                                                                                                                                                              BURHAN AMCA BU YAKADA ÝNEGÖL TARAFINDA KAR YAGDIMI BÝZÝMKAMP OLARAK DÜÞÜNDÜGÜMÜZ YERLERE 1,5 2 METREYE YAKIN YAGAR HAVA SICAKLIGIDA 0 DERECENÝN ALTINA DÜÞER 3 AYDA KALKMAZ O YÜZDEN TARÝHÝ FAZLA GERÝYE ATMAYALIM

Harun

Alıntı yapılan: almanyalý -  Eylül 05, 2012, 05:09:59
Kar bizim için sorun olmaz. Aksine renk katar                                                                                                                                                              BURHAN AMCA BU YAKADA ÝNEGÖL TARAFINDA KAR YAGDIMI BÝZÝMKAMP OLARAK DÜÞÜNDÜGÜMÜZ YERLERE 1,5 2 METREYE YAKIN YAGAR HAVA SICAKLIGIDA 0 DERECENÝN ALTINA DÜÞER 3 AYDA KALKMAZ O YÜZDEN TARÝHÝ FAZLA GERÝYE ATMAYALIM

3-4 kasým veya 10-11 kasým -tabi sýnav falan yoksa- iyi midir aðalar ne dersiniz?
ya da daha uzatmayalým buluþalým kaynaþalým derseniz 29-30 eylül :D

bu arada iþyerinde bir arkadaþ var açýköðretim okuyor,ekim ayýnda sýnavýmýz yok dedi ama bilemedim ???

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

NÝVACI

Kocaali erco geliyor 13-14 ekim dýþýnda bir þeylere karar verin.
katýlmayý bizlerden baþka düþünen yokmu kimseden ses çýkmýyor.
Haydi millet.
ah lar vah lar fayda vermiyor.!!!
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Yevgeni

Sanirim ilk kadro aynen guz toplasmasinda da var olacak.
Fire verir, fazlasi cikmaz..

Harun

29-30 eylül diyorsak adýný koymalý tezden,
tayfa tarihe göre gardýný alacaktýr,misal toplaþmamýz sarkarsa ben 29-30 eylül Ýðneadasý niyetindeyim ::)

Yevgeni

Soydan Abey ve Kocaali sabitlesin tarihi, bolgeye onlar hakimdir..

Harun

Harun

iþ,güç,okullar açýlýyor derken mevzu unutulmasýn diye bir hatýrlatayým dedim ;D

Nordic

evet tarihin adýný koyalým da bizler de iþlerimizi ayarlayalým ona göre.

bu arada abes bir soru olacak ama; bölgeyi bilen abilerim en yakýn otelden ne kadar uzakta olacaðýz (inegölde oteller var). kendim için sormuyorum bu arada. :)

akýn61

bu seferde istanbul civarýnda toparlansak? olmazmý uzak kalýyor oralar:)
Bize her yer TrabzoN

ERCO

bu sefer inegol sonra istanbulda das olur neden olmasýn ama tarihi ayarlamak lazým  iþ guç ona gore hazýrlýk yapýlsýn
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

vehbi

Alıntı yapılan: ERCO -  Eylül 12, 2012, 10:59:10
bu sefer inegol sonra istanbulda das olur neden olmasýn ama tarihi ayarlamak lazým  iþ guç ona gore hazýrlýk yapýlsýn
hayýrdýr Erco km yapasýn var galiba... Ýzmirin neyi eksik..Burhan abinin  Ovacýðý varken ? ekip buraya gelsin çevirme yaparýz, sponosrluðu kýsmen üstlenirim :)
"free as a bird"