Hangi LPG markasýný önerirsiniz ?

Başlatan Lovebug16, Mayıs 24, 2012, 11:48:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lovebug16

Merhaba arkadaþlar ... Aracýmýz 2000 model 1.7 i tek nokta enjeksiyonlu Niva...LPG taktýrmayý düþünüyoruz fakat performans kaybýnýn en az olacaðý bir marka istiyoruz...Bir marka önerirseniz sevinirim..Saygýlar..Ufuk...

Lovebug16

Arkadaþlar þimdi bir kaç LPG takan firma ile görüþtüm..
Lovato için 700 lira
Stefanelli için 650 lira
Landi Renzo için 750 lira dediler....
  Þimdilik iþ sadece, siz tecrübeli arkadaþlara kalýyor, ne önerirsiniz ?

nivaoffroad

benim aracýma eski sahibi stefanell taktýrmýþ bencede iyi yapmýþ diyebilirim, stefanellinin distrübütörü çelik motor ladayla ilgili sorun çýkarsa oradan destek alabilirsiniz diye düþünüyorum, benim aracýma tüp takýlýrken danýþmýþlar çelik motordan biri gelmiþ hatta lpg firmasý öyle demiþti.

Harun

Ben Lpg kullanmýyorum ama þunu gözlemledim,Lpg kullanan arkadaþlar da fikir belirtirler mutlak,
Lpg markasýndan ziyade ehil ellerde montaj ve ayar daha önemli,zira ayný markadan memnun olan da var,þikayetçi olan da...

Benim tavsiyem nacizane,özellikle yakýt konusunu iyi bir karýþtýr,mutlaka ipuçlarý çýkaracaksýn.
Selamlar.

sonata007dr

orjinal olmak kaydýyla BRC diyorum. Kitten daha önemli olan ise montajý yapacak usta kavramýdýr.

montaj öncesi hologramlarý kontrol edin BRC nin sahtesi fasonu çok miktarda piyasada bulunmaktadýr.

Mümkünse bayii olarakta daha önce nivada montaj yapmýþ ustalarýn bulunduðu iþlek bol müþterisi olan bir yerde taktýrmanýz. Hatta nivaya önce montaj yapmýþlarsa müþterilerine ulaþýn memnuniyetlerini sorun bayiden ve kitten.

Birde kitin bütün olmasýna dikkat ediniz mesela geçiþ anahtarýný yada þamandýrayý felan yerli marka takmasýnlar. uyumsuzluk olur sonra.