YEDEK PARÇA ÝÇÝN BÝR YÝÐÝT ARANIYOR

Başlatan KARADAG, Mart 05, 2012, 07:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KARADAG

Arkadaþlar artýk kliþe olmaktan çýkalým, þu avrupadaki araç modifyelerini gördükçe içim cýz ediyor.Bizde artýk þu emektarý bir canavara dönüþtürelim.Þu günlerde Rusya'dan yeni gelecek olan sevkiyatta özel parçalar olma ihtimali yüksek.Biraz paraya kýyalým ve þu NIVA'larý artýk yeni bir kimliðe kavuþturalým.Pehlivan oto ile irtibata geçmiþtim 1 ay önce özel parça siparisi vermiþtim lada ile ilgili (özellikle yeni model kapý döþemeleri cepli model, tavan güneþlik komple ýþýklý, HD direksiyon kutusu, komple ön koruma sacý, aklýma gelenler bunlardý ) ürün resimlerini eklemek isterdim fakat ekleme yöntemini bilmiyorum .Dileðim odur ki bu ürünlerin gelmesi ve bütün niva kullanýcýlarýnýn bu yönde talepleri olmasý ( takdir edersiniz ki arz talep meselesi) yoksa parçacýnýn bizim gibi NÝVA ile ilgili hiç bir duygusal baðý olmamýþtýr.(Parçacýda kendi çapýnda haklý .Adam þu parça olsa yada getirsen kesin alýrým diyor getirince yüzüne bile bakmýyor diyor.O zaman yapýlmasý gereken ne istediðimizi iyi bilmeli ve bu tarz atýlýmý yapacaklarý biz kullanýcýlarýn cesaretlendirmesi gerekmektedir.Eski kullanýcýlarýn da eminim ki þikayetleri bu yöndedir deyip düþüncelerine tercüman olmuþumdur.En azýndan bu ve/veya benzer ürünleri getirecek yiðitleri cesaretlendirelim.Bakalým neler gelecek.Özellikle þu kapý döþemelerini çok merak ediyorum Yeni modellerde bu ürün var herhalde.Takip eden arkadaþlarýn da konuya dair bilgileri varsa paylaþmalarýný rica ediyorum.
TÜRK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.

sonata007dr

mesajým bulunsun takipteyim dediðiniz parçalardan bende isterim.

bu arada imzanýza bayýldým.saygýlar...

nivaoffroad

onlar sitesine koysalar ya fiyatlarý ile beraber Türkiye'nin her yerindeki insanlarda görse daha kolay olmaz mý?