NivaTR Güz Toplaþmasý 10-11 Kasým 2012/ ÝNEGÖL

Başlatan Almanyalı, Ağustos 15, 2012, 02:03:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

muhtemel kamp alanýna ulaþým binek araç ile de saðlanabileceðinden,4x4 aracý olmayan Nivatr ailesi üyelerini de bekliyoruz... ;)

olasý listemiz...

1- NÝVACI+ JUNYOR.
2- kocaali + bilgen
3-Yevgeni + Nesli + Cenker
4-Soydan abi ve ailesi + ÝNOFF
5-Harun + Aslý
6-vehbi-duygu-doða
7-Kerem
8- Erco ve aylem+ larý da olabilir
9-Orhun (rasta) ve ailesi
10-Haldun abi(taiga) ve ailesi
11-Dr.Bahadýr
12-Görkem (Nordic)

ERCO

tarihin belli olmasýna sevindim þimdi iþleri ayarlamak kaldý bir aksýlýk olmasa orda göruþecez inþallah
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

kocaali

Soydan abi kulübe fikri super, bu sayede katýlým artabilir ve hasta etmeyiz kimseyi.
No mud, no fun...

NÝVACI

Alıntı yapılan: Nordic -  Eylül 14, 2012, 10:29:59
Beni de yazýn listeye, bir problem olmaz ise sizlerleyim. 20 aylýk bebek icin getirme tavsiyelerinizi ve tecrubelerinizi (varsa) memnuniyetle dinlerim.
Görkem. 
ogünlerdeki hava þartlarýna bakaýz.   Bebiþ nasl olsa korunur ama anneye sýkýntý ve zorluk olur
o günkü hava ve saðlýk durumuna göre davranýrsýn.Elbette kýzýmýzý aramýzda görmek tanýmak  onunda ortam  ve doða güzelliklerini yasamasýný isteriz.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

wastiee

11 kasýmda avrasya maratonuna katýlýyor olacaðým. 9'undan gelip kamp atmayý planlayan varsa 9-10 gelebilirim, ya da olmadý 10unda sabahtan gelir sizlerle görüþür, akþam yola devam eder yalova'dan pendik'e geçerim diye planlýyorum
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

NÝVACI

baþarýlar dilerim.
yakalaþan günlerde detay konuþuruz.
Bizde öncesi yada sonrasý müþteri ziyaretleriyle turu ve süreyi geniþletme fikrindeyiz

kocaali

Alıntı yapılan: almanyalý -  Eylül 14, 2012, 02:58:40
selamlar herkesten özür abiler sýkýntýlarýmýzdan dolayý nete giremedik maaþallah bu sayfada almýþ baþýný gitmiþ bogazova iyi mevki bi kaç yer bakarýz sýkýntý olabilecek durum olmaz lakin balýkcýnýn orada kamp iþi olmaz tarih olarak kasým belirlenmiþ iyi bogazovaya gelmeden sol tarafta orman içerisinde baþalan yaylasý diye tabir edilen bir yaylamýz var binek araç ilede ulaþýmý mümkündür iki katlý orman kulubesi mevcut bu rada kamp yaparisek coluk cocuk kulubede sobayý yakýp rahat rahat yatarlar bizde dýþarýda ateþ yakýp cadýrda istirahat ederiz güzel bi orman turu balýk yemeye oylata þifalý kaplýcalara geceriz gogle earth tan baþalan yaylasý diye taratabilirsiniz ileride fotolarý cekip buraya atarým görüþmek dilegiyle esen kalýn

Baþalan Yaylasýnýn konumu ve yayladan birkaç görsel... yayladaki kulübe de gayet güzelmiþ, öndeki veranda bile iyi iþ görür :)

No mud, no fun...

kocaali

No mud, no fun...

Harun

Mehmet eline saðlýk,
kulube de gerçekten güzelmiþ,
erken gidip kapmak lazým :D

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Eylül 18, 2012, 11:52:29
...erken gidip kapmak lazým :D

cuma akþamýndan gelmeyi düþünen olursa ben eþlik ederim :)
No mud, no fun...

Harun

planým cumartesi sabaha karþý çýkmak yola,
sabah erken saatte damlýyor olmak mekana :D
kýsmet ise tabi,daha vakit var...

ERCO

ben cuma akþamýndan gelebilirim niyetim öyle ama duruma bakacaz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

NÝVACI

Almanyalı

kulube güzel arkadaþlar kýþýn bizim için 10 numara kamp yeri içerisi iki katlý en son fotolarý atacagým cuma dan gelenler olursa ben karþýlarým kulubede kalýrýz inþallah beraber görüþmek dilegiyle

Almanyalı