Alttan gelen sesler hakkýnda

Başlatan buzgibi01, Mart 16, 2017, 06:29:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

buzgibi01

Arkadaþlar tekrar merhaba uzun zamandýr bu ve  titreþim sorunu ile mücadele ediyorum ustalar inatla titreþim yok desede daha önce kullandýgým ve çeþitli nivalarda denediðim ve gördüðüm kadarý ile var ama ustalar yok diyor maalesefki

Ýlk sorunum

Þehir içinde giderken  veya düz yolda ama genellikle 80 km üzerinde seyredeken ayagýmý gazdan çektiðim anda  Vites tarafýnda bir takýrtý kopuyor düþük hýzlarda kesinlikle yok yada hissedilmiyor taki tekrar gaza basana kadar ses kayboluyor sizce sebebi nedir arkadaþlar

2. sorum titreþim

NAsýl anlatabilirim bilmiyorum ama otobanda yada temzi pürüzsü bir yolda normal hýzlarda  titreþim mevcut araçta yag gibi kaymýyor araba titreyerek devirleniyor ve titreþim belli bir ritimde geliyor sanki saliselik bir yapýyor bir duruyor devamlý böyle

Araca yapýlanlar alt takým elden geçti Trans þaft saglam dediler takoz deðiþti balans yapýldý rot kolu vb herþey deðiþti ama çare yok

Nasýl bir yol izemeliyim sizce arkadaþlar

erydn

Benim yorumum lastik balansý yapýldýysa Trans Þaft olmalý. Þafta saðlam denmesi onun balansýnýn da düzgün olduðu anlamýna gelmeyebilir. Forumda okuduðum benzer sorunlar da genelde þaft kaynaklý oluyor.